Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Kiya Energy drinki to zło! Ja od jutra wracam do większej dawki leku, i wkurza mnie to bo na 98% jestem pewna że będę czuła się lepiej, i na 99% znowu zacznę tyć i będę jeszcze grubsza. Jeeee. Ale chyba wolę utyć niż cierpieć tak jeszcze przez miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że ten dzień się nie chce skończyć, sirjusli dopiero 21? :/ Wkurza mnie to i oburza, że co spojrzę na zegarek to jest wcześniej niż się spodziewam. Chciałabym żeby już wszyscy w domu poszli spać i żeby mogła pobyć trochę w ciszy i we własnym towarzystwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO.

Idzie to jak zaraza!

 

Ot, np: ... ktoś kiedyś w dzieciństwie skrzywdził dziadka. Dziadek molestuje syna. Syn popada w alkoholizm. Jego córka ma syndrom DDA. Córka córki ma problem z niedostępnością emocjonalną...

 

Kiedy to się skończy, pytam... Całe pokolenia pracują na to!

 

Taki mnie wziął wściek na cały świat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że nie mogłam w nocy spać, śniły mi się tornada i budziłam się co chwilę. O szóstej się poddałam i przestałam próbować zasnąć, chociaż jestem bardzo zmęczona, a w domu nie ma kawy. Poza tym nie chcę zaczynać dnia tak wcześnie bo znowu będzie się wlekł jak posiedzenie sejmu. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja rodzina, która wiecznie robi sobie ze mnie jaja i nie traktuje poważnie ani moich przedsięwzięć ani samopoczucia, czuję się przy nich jak jakiś pier*dolony wypierdek świata. Potrafią przemilczeć ważne dla mnie kwestie, zabrać mi plany, po czym przyjść i dowalić się o jakieś pierdoły, jakby się nagle zainteresowali, bądź traktować jak małą dziewczynkę, co by tematu nie poruszać, co innego mówią, co innego robią...

Ja te wakacje zakończę w psychiatryku, przysięgam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy ludzie :roll: W pokoju numer 2 trwala calonocna awantura z rekoczynami :shock: Podziekowalam dzis panstwu i kazalam opuscic posesje..pani wydarla sie na mnie, ze mam sie nie wtracac do ich malzenskich spraw :shock: Zmusilo mnie to, zeby podniesc glos i poinformowac, ze mam gdzies ich malzenskie problemy ale niech zalatwiaja je sobie w domu a nie u mnie i w trosce o spokoj innych gosci maja w ciagu 5 minut wypierdalac albo wywale ich w asyscie policji. :evil: Rece opadaja jak niektorzy potrafia sie zachowywac :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, :great: Dzielna Kobietka z Ciebie :lol: Masz rację, z chamstwem trzeba walczyć :!:

 

-- 30 lip 2012, 18:44 --

 

Moja blokada, związana z dolegliwościami fizycznymi. Niby wszystko wiem, rozumiem, ale nie potrafię sobie z tym poradzić. W środę spotkanie z moją p. Psycho - porozmawiam z Nią o tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×