Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samookaleczenia.


Samara

Rekomendowane odpowiedzi

kasiątko, dzięki:*

Paweł, wiesz doskonale, że dla mnie szpital to by była tragedia. To by była dla mnie podwójna kara i w dodatku upokorzenie. Nie dość, że nie dostałam terapii, to jeszcze kolejna kara? Kurde, może faktycznie lepiej się nie umawiać wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, ja Cie nie straszę ale widze w jakim jestes stanie, jak to zobaczy lekarz to moze miec z Tobą problem... jak sie poczujesz lepiej to chetnie wyskocze z Tobą na kawkę... a dzisiaj pogadałbym o artykule...

napisz tez jakie leki bierzesz i ile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szpital ODRADZAM! Byłem tak tak poniżany, odarty z wszelkiej godności, okradziony i nafaszerowany lekami, które nieodwracalnie zniszczyły mi mózg gorzej, jak alkoholikowi z 40-letnim "doświadczeniem". I pomogło? Nie, dalej się tnę. :< Ja już mam tego dość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaotic, bo ja też byłam w szpitalu poniżana i pozbawiona godności, dawali takie leki, że czułam się gorzej, niż zanim tam trafiłam, w dodatku nie mogłam stamtąd wyjść. Dla mnie szpital to najgorsze z możliwych rozwiązań.

PJT, Paweł ja nie zauważyłam Twojego pytania o leki, ale chyba już wiesz. Jo, ja się chętnie z Tobą spotkam i z Amelką, jak będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką samą traume po szpitalu jak Ty, ze mnie zrobili narkomana, a dla takich nie ma litości. Byłem w pasach to dopiero poniżenie.

 

Ale wiem co zrobić żebyś tam nie trafiła... wyrzuc żyletki

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comatom, dzięki, dzisiaj już jest chyba lepiej.

 

Chaotic, PJT, dla mnie pobyty w szpitalach psychiatrycznych to był najgorszy okres całego mojego życia. To była dla mnie trauma. I nie ma niczego na świecie, czego bardziej bym się bała, niż trafienia na oddział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×