Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samookaleczenia.


Samara

Rekomendowane odpowiedzi

Monar, ja miałam tak skrajnie niskie o sobie zdanie, że przyklejałam się do każdego faceta który był w stanie poświęcić mi min. uwagi. no i zawsze trafiało na psycholi. przez to że z nikim lepszym nigdy nie byłam, wyrobiło się we mnie myślenie że pewnie nie zasługuję/nie jestem wystarczająco dobra/interesująca. pomogło zaprzestanie szukania partnera+ kontakt z ludźmi którzy mnie szanują i może nawet lubią. na stopie koleżeńskiej. bo skoro ktoś taki fajny, chce spędzać ze mną czas, to chyba nie jest tak źle. to myślenie z czasem może wpłynie i na kwestie damsko-męskie.

a kilka lat temu miałam identyczne podejście jak Ty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku chyba nigdy tej natury specjalnie nie ukrywali. ja strasznie ludzi idealizuję. potrafię bronić do upadłego. nawet jak zauważę że coś jest nie tak, za nic się nie przyznam. to by było swoiste przyznanie się do błędu. 'wszyscy widzieli, ja obstawałam przy swoim i znowu się myliłam'. dla mnie wystarczyła właśnie uwaga danego osobnika. minimalna dawka bliskości i dawałam sobą pomiatać, manipulować ile dusza zapragnie. dawałam się bić, gwałcić, zabierać pieniądze.

teraz profilaktycznie trzymam facetów na dystans. bo znowu trafię na szajbusa i ocknę się po 2 latach :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar ,a moze masz odruch wspierania ,matkowania takim facetom?napisalam chcialam zmienic"ale sie nie udało .Szukaj takich ktorzy beda w stanie byc dla Ciebie oparciem mozna dawac,ale nalezy tez umiec brac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar czyli nie chesz faceta ktory by byl czuly opiekunczy,ktory ofiarowalby Ci troske oparcie?a moze dlatego ze nie wiesz jak to jest?Podswiadomie szukasz emocjolanie slabych facetow....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz.

Czyli szukasz niemiłych, chamskich facetów, bo Ci się mili nie podobają, a potem starasz się im pomóc, żeby byli mili..? W międzyczasie zakładasz, że facet jak kocha, to powinien zrobić dla Ciebie wszystko, okazuje się, że nie robi i jesteś rozczarowana.

Wszystko dobrze łapię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian, tak. Serce chce chamskiego rozum chce miłego... Zresztą sama juz nie wiem. Tak po prostu mam.

 

-- 09 lip 2013, 17:01 --

 

Odkąd zobaczyłam ta zyletke to nie moge się powstrzymać. Co prawda tne się na nogach, bo to latwo ukryć i tak nóg nie pokazuje, wiec to nie jest nic dziwnego, ze chodzę w legginsach czy rajstopach. A jakbym pociela się na rękach to od razu by bylo widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam - nie warto

Ja zaczęłam znow i zaluje, ale przegrywam.

Nie umiem się od tego uwolnić.

Ciecie się nożem nie sprawiało mi tyle przyjemności jak... Wiadomo

A z drugiej strony wiem, ze przegrywam, ze to zle, ze do tego wrocilam.

Nie wiem jak znow to rzucić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×