Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica natręctw i lęki...


myszkakasia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem ze sobą... miewam często dręczące myśli, które nie dają mi spokoju, nie chce ich, a one jednak wracają i czuje jak mnie zatruwają... dodatkowo mam obsesje na punkcie ludzi chorych, szanuję ich i bardzo im współczuję, a jednak brzydzę się dotknąć po nich czegokolwiek, czy samych ich dotknąć... i żeby oni dotykali mnie, czy moich rzeczy... I to tez jest tak, że mój mózg jakby wybiera sobie konkretne osoby... I jakby tego było mało odczuwam ogromny lęk przed utratą moich bliskich, ale taki, że aż mnie w środku zaciska i stąd rodzą mi się masakryczne myśli i tak w kółko!! Nie chcę tego i chorobliwie mnie to męczy, staram się to wszystko sama zwalczać, ale jest mi bardzo ciężko. Byłam u psychologa raz i zalecił mi terapię, ale nie mam na to czasu, ponieważ w czasie, gdy jest otwarta przychodnia, ja przeważnie pracuję, a terapia miałaby trwać około roku, jak nie więcej. Nie mogę zrezygnować z pracy na tak długi czas... Proszę o wypowiedzi osób, które mają podobne problemy... Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×