Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kia_ sportage 26 sty 2018, 13:54
nieboszczyk, :shock: :shock: :shock: armageddon, z nieba ogień się leje, zło się śmieje :lol: mój działa jeszcze ....
Gra miłosna jest jak jazda samochodem: kobiety wolą objazdy, mężczyźni – skróty”

Zupa z rzodkiewek

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 26 sty 2018, 14:02
ni z gruszki ni z pietruszki dostaje dziennie dziesiątki zaproszen do grona znajomych.przez cudzoziemców.przez murzynów i ciapatych islamistow.chcą mnie zlinczować?nie mam nad tym kontroli.może to wirusidło?co za szajs.właśnie jeden napisał na messengerze "Hi"

Spamowa wyspa

przez kia_ sportage 26 sty 2018, 14:11
nieboszczyk, nie łam się zablokuj to jakieś spam do mnie też przychodziło ale juz nie przychodzi
Gra miłosna jest jak jazda samochodem: kobiety wolą objazdy, mężczyźni – skróty”

Zupa z rzodkiewek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 26 sty 2018, 14:31
wystarczy usuwac wszystkie ich zaproszenia?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez kia_ sportage 26 sty 2018, 15:25
oznaczyć można że zaproszenia tylko od znajomych znajomych a ich jako spam zaznaczać nie będa mogli już wysyłać zaproszeń, spam po prostu. RAZ DASZA OZNACZ jako spam i wylalatuje, taki spamowicz w kosmos.

Zupa z rzodkiewek

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 26 sty 2018, 15:54
jedego mam na messengerze i nie moge go usunąć.wszystkie zaakceptowane usunołem reszty nie przyjmowałem i ustawiłem ze zaproszenia do mnie mogą wysylac tylko znajomi znajomych.jeden nawet napisał mi na messengerze "Hi" inny wrzucil na moją oś czasu znaczek z napisem "THANK YOU" który tez usunołem jeszcze inny pomachał do mnie łapką na messengerze.nie odpisałem żadnemu z nich.

Spamowa wyspa

przez Holik 26 sty 2018, 17:39
Moim zdaniem grizzly pokona niedźwiedzia polarnego, ten pokona tygrysa syberyjskiego, tygrys syberysjki lwa, lew jaguara, jaguar aligatora...

Nie wiem tylko gdzie w tym łańcuchu umieścić goryla górskiego, a Wy jak myślicie?

nieboszczyk spytaj Reghuma jak będzie, on się zna na takich sprawach.
Holik

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 sty 2018, 18:24
Dobry wieczór!

Wczoraj na Spamowej praktycznie komplet, a dziś widzę trochę prześwity. ;) Piąteczek nie podszedł, czy właśnie super piąteczek?

Mrocznieeee.... Mgła.
Drugi dzień mam problemy sercowe ( ale nie że miłosne ;) ) i słabo mi się działa. Może nawet bardziej niż słabo. :bezradny:
Ale udało mi się dotrzeć do mojej super-kosmetyczki na dalszy ciąg akcji - bądź piękna na wiosnę. ;) Wiedziałam, że dam radę, ponieważ usta jej się nie zamykają i przez te półtorej godziny jestem tak zasypana słowami, że nie mam jak pomyśleć, że się źle czuję. :smile:

Teraz już do spania poherbatkuję i poczytam "mądrą" książkę.
Chcę mieć na jutro siły, bo trzeba się pakować, wszak w niedzielę wyjeżdżam w białość, trochę odpocząć od zgiełku tego świata.
Z jednej strony biała góra, z drugiej strony biała góra, w środku chatka , w chatce ja, ja w obłędzie z braku bodźców. :mrgreen:
A potem jeszcze przyjdzie pieprzona lawina i mnie zasypie. :P

Miłego wieczoru!

kia_ sportage, I co, podjechałaś z młodą do lekarza?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kia_ sportage 26 sty 2018, 18:37
kosmostrada, dopiero idę bo od teraz mogę, tylko nie wiem na kogo trafię bo czasami na takich cepów że żal.

Zupa z rzodkiewek

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 sty 2018, 18:42
kia_ sportage, No to żeby się udało znależć dobrą pomoc i żebyście już mogły odetchnąć od choróbska. Napisz, jak wrócisz.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 26 sty 2018, 18:44
Dobry wieczór! :papa:

kosmostrada, witaj Czarnowidzko :mrgreen: Jaka tam lawina, jaki brak bodźców... oj Kosmo! :nono: :D
Super, że to już masz te białe ferie! :D Czas na relaks, narty, saneczki i spacery, a wieczorkiem grzaniec przy fajnej muzie... tak to widzę (chyba).

Dzisiaj chyba taki męczący piątek, przynajmniej dla mnie w pracy. Jestem obolała, kark sztywny. Pogodowo tak sobie, bez mrozu +3 i szaro raczej.
Zaraz robię sobie gorącą kąpiel na kark, może rozluźnię go. Wzięłam już procha też...

Super miałaś relaks u kosmetyczki, wygłaskana, wymasowana, nawilżona, odprężona.... no i gdzie tu lawina na taką wypięknioną turystkę??? ;)
Podziwiam u Ciebie tę motywację, że chodzisz, dbasz, starasz się - bardzo dobrze, że masz w sobie taką potrzebę. :great:

Dobrego popołudnia!
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez Holik 26 sty 2018, 18:49
Hej Wam, no fajnie, że sobie jakoś radzicie, walczycie, piękniejecie...
Ja się czuję wyjałowiony, ale pretensje mogę mieć tylko do siebie bo leżę z laptopem w łóżku od dwóch godzin i dogadzam sobie filmikami z youtube.
Holik

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 26 sty 2018, 18:56
że też małpy dorwały sie do fejsa i umiały napisac thank you.to jakiś networking?moje zdj profilowe są dość neutralne.niema tam gołych małych dzieci czy gołych bab czy nagich bomb.nic nie rozumiem
Ostatnio edytowano 26 sty 2018, 18:59 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 2 razy

Spamowa wyspa

przez Holik 26 sty 2018, 18:57
nieboszczyk,

Ja się nie znam na fejsbooku :bezradny:
Holik

Sortuj wg