Skocz do zawartości
Nerwica.com

Relacje damsko męskie w związku


Rekomendowane odpowiedzi

Takie rzeczy można oglądać wyłącznie z ciekawości bo kogo może podniecać słoik w dupie ?

Swoją drogą proponuję wam fajną stronę http://www.crazyshit.com - wiele ciekawych, śmiesznych filmików. Nie tylko erotyczne i codziennie aktualizowane.

 

O, to coś takiego jak te moje fucking-shocking.

 

ALEKS*OLO, jesteś bi,ale kobiety Cię nie kręcą? :?:nono:

Mnie kręcą a nie jestem bi, nie wyobrażam sobie życia z kobietą.

 

Co do seksu ze zwierzętami- nawet nie oglądam bo się zrzygam. Sorry za dosłowność. To dla mnie patologia na maxa już.

 

Ja kiedyś widziałam film (niechcący, kumpela w pracy mi linka podesłała :evil: ), jak typiara jedna oddała zawartość swojego jelita do szklanki, a potem razem z drugą to lizały jak lody :roll: Miałam przez to koszmary przez rok. Masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

isabella_28, dendrofilia mowisz :D ?No,drzewom to by chyba ostatecznie nie przeszkadzalo,jkby ktos zamoczyl w dziupli :roll: .Ale cholera wie.Nawet drzewo może mieć większą godność niż laski,ktore robią to z psami :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wielu krajach zoofilia jest legalna - bo nie jest traktowania jak robienie zwierzęciu krzywdy (nawet niektóre stany USA dają zielone światło ;)). Jakkolwiek obrzydliwy to dla mnie proceder - faktem jest, że większość tych ludzi tworzy naprawdę jakąś wieź z pupilkami, dbają o nie szczególnie i sądy - nawet w Polsce (gdzie prawo jest bardzo niejasne w tej kwestii) raczej nie są w stanie nikogo skazać.

Mnie się przypomina facet zoofil ze stanu Nowy York, który był fanem penetracji analnej przez własnego konia. Raz dał się konikowi tak pchnąć, że doznał bardzo poważnych obrażeń wewnętrznych i dzisiaj wącha kwaitki od spodu. I jak zawsze - żal mi ludzi biednych, poszkodowanych, schorowanych - a głupich nigdy. Więc polewam z typa na potęgę. Dobrze mu tak :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, nie jestem przekonana czy bi to zdolność do bycia w stalym związku z kobietą czy tylko pociąg seksualny,możliwość i pragnienie spełnienia seksualnego z nią..ja byłam w związku z Dziewczyną,cudowną zresztą..Ale pragnę mieć dzieci,więc jestem z Adasiem,zresztą kocham Go bardziej niż kogokolwiek dotychczas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha dendrofilia! - instant LOL

Jakbym zobaczył sąsiada, że się patrzy w ten sposób na moją jabłonkę, to bym chyba pogonił z siekierą w ręce. Kurde, potem bym nie mógł jeść moich cudownych jabłuszek, bo wiecie, co bym sobie myślał? :? A moja jabłonka daje takie pyszne owoce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jkby ktos zamoczyl w dziupli :roll:

 

Zamoczyć w dziupli :lol:8) buhahaha

 

Magdaa, nie jestem przekonana czy bi to zdolność do bycia w stalym związku z kobietą czy tylko pociąg seksualny,możliwość i pragnienie spełnienia seksualnego z nią..ja byłam w związku z Dziewczyną,cudowną zresztą..Ale pragnę mieć dzieci,więc jestem z Adasiem,zresztą kocham Go bardziej niż kogokolwiek dotychczas :D

 

Mam jakieś tam doświadczenia seksualne z kobietami i co... no fajnie, fajnie. Estetycznie podobają mi się kobiety, ale tak na co dzień nie mogłabym być z kobietą ;) Do łóżka- oki, ale do życia potrzebuję męskiego ramienia :pirate: Więc chyba mamy wszystkie podobny pogląd na te sprawy ;)

 

Właśnie, jestem ciekawa, czy biseksualizmem , nazywamy tylko to, że kogoś kreca, kręciły kobiety i miało się 2 przygody z tą samą płcią, czy tylko juz to , że było sie z nią w związku? Chyba nie czuję tej granicy.

Ja chyba też nie czuję. W związku nie byłam, ale przygody miałam... to już jestem bi?

 

Kurde, potem bym nie mógł jeść moich cudownych jabłuszek, bo wiecie, co bym sobie myślał? :? A moja jabłonka daje takie pyszne owoce!

O fuuuuuj :!::hide: hahaha :lol::mrgreen: To tak jak jeść orzechy z cmentarza :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że większosc kobiet jest bi(jeśli mamy na myśli odczuwanie pożądania,podziwu,tej bliskości jakiej mogą doznać tylko dwie dziewczyny).Ale to też dla tego,że mamy większaą tolerancję-nikogo nie dziwi widok dziewcząt spacerujących za rękę,calujących sie na powitanie,śpiących razem w jednym łóżku czy nawet siedzących razem w wannie.Zupelnie inaczej jest z facetami,prawda?Powyższe zachowania raczej ewidentnie wskazują na orientację seksualną odmienną od hetero.

Granica jest więc u nas jak by bardziej plynna..Mnie też już nie interesują inne/inni odkąd jestem w swoim stalym (obecnym związku).Ale na piękno wrażliwa pozostałam,chyba nawet bardziej na kobiece niż męskie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak jeść orzechy z cmentarza o noooooooooooo!!! :hide:

 

[Dodane po edycji:]

 

Mnie sie podobaja kobiety,bo sa piekne(procz waginy):))Jakos tak oko leci,aby spojrzec na fajna kobiete.Za to na faceta moze raz w zyciu sie obejrzalam i to chyba w Liceum.To zupelnie co innego.W kobiecie forma estetyczna mi sie podoba,lub jakas teoria porownawcza.Nie zazdroszcze nigdy,ale nieraz mozna cos fajnego podlapac np ze stylu:))

 

[Dodane po edycji:]

 

jestem w 100% hetero,a mysl o glupim pocalunku z kobieta mnie odrzuca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, ty tez taka śpiąca jesteś po swoich tabletkach ?

 

Pytałam się o to Ciebie tydzień temu już :mrgreen::tel2: Chodziłam jak zombie przez ostatni tydzień, teraz powoli mi mija, ale nadal trochę ziewam.

 

 

A pocałunek z kobietą to sama przyjemność :105: , zarostu nie ma :lol: Byleby ładna była 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, Mnie dopiero teraz ta senność dopada. A jak ogólnie samopoczucie ?

 

Ogólnie byłoby ok, gdyby nie te wszystkie dolegliwości fizyczne i zrąbany humor przez faceta :evil::cry:

 

Ja nawet ostatnio sobie tak myślałam czy by jakiejś panny sobie nie znależć na kilka randek :roll: Mój chłopak chyba by się nie obraził... Zauważyłam że peszy go ten temat, chociaż ja mówię o tym otwarcie i nawet się go pytałam czy nie chciałby się przyłączyć. Jedna szczera rozmowa kosztowała mnie godzinę zachęcania 'przecież to tylko rozmowa, nie zjem Cię jak powiesz że jakaś moja kumpela Ci się podoba...', Powiedział mi nawet która ewentualnie nie jest zła :P Ale ona mi się nie podoba. I powiedział że mógłby zrobić z nią coś tylko na moją wyrażną prośbę, że niby sam z siebie by nie chciał, że to obleśne.

Raz widział jak się całuję ze znajomą (lata za nią pół mojej szkoły, a ona każdego olała tylko do mnie sama podeszła :P uhaha) i chyba chciał się przyłączyć, ale my go nie wzięłyśmy- zazdrosna byłam o Niego ;)

 

Ale nie ma nigdzie takich dziewczyn za bardzo... albo ja nie umiem szukać :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Isabella dla mnie też tylko facet jest ekscytujący pod tym względem. Mogłabym to zrobić z kobietą ale tylko po to, by podjarać faceta i chyba w między czasie usnęłabym z nudów ;)

Lubie zarost, byle nie taki jak u niedźwiedzia grizzly :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natascha, uuu to widze u Ciebie nutke perwersji:)) :mrgreen:

Ja nawet w takiej sytuacji jaka opisalas bym do tego sie nie posunela.Poza tym za bardzo wstydliwa chyba jestem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nastukaliscie postow!!!no no a jaka tematyka :twisted: widzè,ze temat siè rozkrèca-no i dobrze,wszak nie tylko nerwicà i depresjà czlowiek zyje prawda??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×