Skocz do zawartości
Nerwica.com

Relacje damsko męskie w związku


Rekomendowane odpowiedzi

Hm. mówisz, że dlatego ,że zakazane to tak smakuje. Nie wiem w sumie , może masz rację, ja tez zawsze myślałam ,że dlatego ,że ciaśniej, no i bezpieczniej (mówię o ciąży), bo patrząc z drugiej strony to niebezpiecznie:)

 

[Dodane po edycji:]

 

śmiertelniczka: a na co saper musi uważać:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiertelniczka, Tu raczej potrzebne jest przeszkolenie saperskie bo trzeba bardzo uważać :yeah:
Nie rozumiem, możesz troszkę jaśniej? ;)

Inaczej można uszkodzić kobiecie tą część ciała. To bardzo nieprzyjemne :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, właśnie to powtarzam - kobiety robią "z igły widły", rozmyślają nad pierdołami, analizują, przeżywają, płaczą. Dziewczyny, trochę zrozumienia dla "inności" mężczyzn no i przede wszystkim zaufania - przecież to podstawa związku.

 

Ja bardzo ufam, ale szlag mnie trafia że ogląda inne cycki niż moje- czysta zazdrość i rozżalenie że moje już mu nie wystarczają.

 

[Dodane po edycji:]

 

Ja boję się pomyśleć co by było jakby taki facet miał na pulpicie pół nagą modelkę :mrgreen:

 

Mój raz miałam- zanim ze mną był. Dowiedziałam się o tym z jakiegoś starego forum i i tak mu awanturę zrobiłam- chociaż miał tą tapetę zanim ze mną był...

To dziwne, bo moi ex mieli gołymi dupami całe pokoje zaklejone i mnie to nie drażniło WCALE :? Ale chyba się zraziłam jak jeden mnie zdradził, a trzech mnie zostawiło dla innej poniekąd :? Więcej to ja się w ch*ja nie dam zrobić, o, co to, to nie!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już sama nie wiem co on tak naprawdę myśli i co mu się podoba :? Dzisiaj mam to... w dupie, że tak powiem :lol:

Myślałam, że przylezie dziś do mnie z kwiatami, jak zawsze po kłótni... ta, już. Przylazł i się nie odzywa do mnie.

 

Ok, spadam z kompa. Buzka i do jutra :*

 

p.s. Jak w ogóle można w anala lecieć bez gumy? A potem do buzi? Fuuuuuuuuuuuj!

Ja to zrobiłam raz w życiu jak już wspominałam, bolało jak sam skur... bo na siłę i bez gumy- rzucił mnie kilka dni póżniej i super, bo bym się go brzydziła potem! BLEEE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady faceci kochają ''zołzy''. I jeśli kobieta daje za dużo przestaje być ekscytująca- nudzi się. Coś na kształt- zagłaskać kotka na śmierć.

 

Jeśli ktoś boi się pobrudzić to nie powinien bawić się w anala bo jest niedojrzały.

Penisa można umyć a szczelinę odbytu leczy się długo :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×