Skocz do zawartości
Nerwica.com

zakochałem się :):):):):):):):)tak to czuje


Gość depresyjny21lat

Rekomendowane odpowiedzi

depresyjny21lat, ano tyle, że miłość nie leczy depresji (jedyny przypadek to chyba depresja wywołana przez samotność, czy złamane serce). Za miesiąc, może dwa, może pół roku wszystko może wrócić i najprawdopodobniej wróci.

 

A tak poza tym, to gratuluje :smile: i cholernie zazdroszczę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion

 

wiesz jestem bardzo wrazliwym czlowiekiem i relacje miedzy ludzkie sa dla mnie waznym aspektem zycia a wiec wierze w miłość i tak czuje ze to coś niezwyczajnego. Ona po prostu jest dla mnie magią moich emocji i wiem ze jej zależny na mnie, ufa mi. Dla mnie to cos pieknego kiedy droga osoba chce byc tylko z tobą tak niezależnie bo widzi w tobie radość życia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest super i niech tak juz zostanie na zawsze, nie czuje juz depresji

Heh, to zabawne w sumie, szybko przeszło, więc takie zdziwienie u wszystkich. Nie zdążyleś się tu zadomowić,ale to dobrze. I ja nie uważam, że depresja może powrócić.. Jeśli rzeczywiście jest Twoim ideałem, to będzie lekiem na wszystko, nawet jeśli przyjdzie załamanie to jej obecność może Ci pomóc, ale jak będzie to się sam przekonasz.

 

 

wiesz jestem bardzo wrazliwym czlowiekiem i relacje miedzy ludzkie sa dla mnie waznym aspektem zycia a wiec wierze w miłość i tak czuje ze to coś niezwyczajnego. Ona po prostu jest dla mnie magią moich emocji i wiem ze jej zależny na mnie, ufa mi. Dla mnie to cos pieknego kiedy droga osoba chce byc tylko z tobą tak niezależnie bo widzi w tobie radość życia :D

 

Ładnie to napisałeś. Boże jak Ci zazdroszczę, też chciałbym napisać, że ta wyimaginowana postać, którą spotykam w moich wyobrażeniach, staje się nagle realnym przeżyciem.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)))

 

jestem nowa na forum, ale poki co czytam wątki optymistyczne

 

fajnie, gratuluję,

cieszę się Twoim szczęściem :smile:

Jeśli to wartościowa dziewczyna, a w to wierzę, wesprze Cię w chorobie i doda Ci sił, a to już 3/4 sukcesu myślę ;)

 

w koncu swir tez zasluguje na milosc, nie? ;)))

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polowie osob chyba zal dupe z zazdrosci sciska :mrgreen: fajnie ze sie zakochales, powodzenia zycze i zeby wszystko ladnie sie ulozylo :smile:

 

Akurat się mylisz, ja nie zazdroszcze, fajnie że chłopak sobie znalazł druga połowkę,i życze im aby ta miłość trwała wiecznie.

 

Możliwe, że depresje miał spowodowaną tylko tym, że nie miał dziewczyny. Jeśli tak to pewnie już depresja nie wróci czego mu zyczę. A chyba każdy użytkowni wie, że powody depresji są różne, bo każdy ma nieco inne uwarunkowania, które spowodowały chorobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zginęła mi dziewczyna, upłynęło od tamtej pory 4 miesiące. Osobiście to była dla mnie wielka tragedia jeszcze 3 tygodnie temu nawet myślałem o smierci. Nie wiedziałem jak żyć. Ale pojawiła sie ta kobieta na zakrętach mojej smierci. Bezinteresownie wyciągnęła mnie z istnego bagna mojej desperacji. Nawet nie wiecie jak ma złote serce. Po prostu ze łzami w oczach mówiąc ta kobieta podarowała mi drugie zycie.

To głupie co teraz napisze ale dla mnie priorytetowe, czuje jak by to była ona, ta sama kobieta, ten sam ciepły głos, ta troska, uczucie nie wiem może to dar od Boga CUD. Pewnie sadzicie o mnie źle bo przekreśliłem tamtą kobietę inna, ale inaczej by mnie tu nie było bo wierze ze to ona, nie był bym wstanie wyrzec się miłości, z miłości. Dla mnie ona nadal istnieje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×