hej:) "nowa" smutna.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez joana.r. 20 lip 2007, 15:26
trzeci dzień.
strasznie dziwnie sie czuje, telepie mnie!
ni to zimno ni to ciepło, jestem jakaś rozdygotana w środku jakby, no i boli głowa.
someday...

Re: hej:) "nowa" smutna.

przez Tomek, Wrocław 20 lip 2007, 17:10
Witaj Joanno. Jak ja zacząłem brać Seroxat tak jak Ty czułem się rozdygotany, głowa mnie bolała w okolicy czoła po prawej stronie, kręciło mi się w głowie, miałem też lekki światłowstręt. Miałem też rozszerzone źrenice. Po 4 dniach brania Seroxtau dostałem dziwnych "omamów" wzrokowych. To się stało jak zgasiłem światło w pokoju i nagle na ścianie zaczęły wędrować różne wzorki i tak jęździły z 30 minut, oczywiście mnie już dusiło na maxa, i tak przelatałem całą noc. Ale po dwóch tygodniach wszytkie niepożądane objawy minęły. Zaznaczam że nie mineły z dnia na dzień tylko stopniowo. A teraz czuję się świetnie, żadnych lęków, stachu, kołatania serca, pocenia się. Jest super. Przemęcz się tych kilka bądz kilknaście dni a zobaczysz że będzie coraz lepiej i lepiej. Trzymam za Ciebie kciuki że dasz rade. Musisz dać radę. Pozdawiam i życzę miłego dnia. Tomek

przez Pstryk 20 lip 2007, 21:40
Witaj Asiu. Schowaj przesądy głęboko jak najgłębiej. Nie ważne teraz co ludzie powiedzą, ważne, żebyś Ty żyła!
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Liljanna2 02 lip 2009, 18:43
Wcale nie jesteś słaba Asieńko! Wiem po sobie ile trzeba mieć odwagi aby zwrócić sięo pomoc do lekarza psychiatry..niby lekarz jak każdy inny ale kiedy mam wizytę i ktoś pyta gdzie idę mówię że np do stomatologa czy laryngologa! Więcej wiary w siebie będzie dobrze zobaczysz Pamiętaj że ,Jutro wstanie nowy dzień..może będzie lepszy od wczorajszego;)

przez parowa 02 lip 2009, 18:50
Liljanna2 napisał(a):niby lekarz jak każdy inny ale kiedy mam wizytę i ktoś pyta gdzie idę mówię że np do stomatologa czy laryngologa!

Akurat tutaj zależy od ludzi z którymi się spotykasz,ja znajomym powiedziałem co i jak, i wiedza, ze chodze do psychiatry.
Nawet próbuja pomagać jak to znajomi, mysle, ze lepiej byłoby powiedziec prawde, czasami może znajdzie się nawet osoba, która pomoze w trudnych chwilach ;)

przez Donkey 03 lip 2009, 08:11
Witaj Asiu na forum!

Sortuj wg