riverenza

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

riverenza

przez haywire 23 cze 2007, 13:00
Żyję na tym brutalnym świecie już ponad tuzin lat i nabawiłem się wielu poważnych chorób, takich jak: amnezja, reumatyzm, depresja, schizorenia i hipochondria, a także zatracenie tożsamości seksualnej.
Jestem genialnym dzieckiem, ale nikt nie ma o tym pojęcia, a ci, którzy mają czelność zapoznać się z tym faktem, giną kilka dni później w niewyjaśnionych okolicznościach. Tak więc moim życiowym wyborem jest być outsiderem, tudzież pustelnikiem i bardzo proszę o nie spoufalanie się ze mną, bo może się to źle skończyć.
Lubię jeździć pociągiem i moknąć na deszczu podczas burzy (komornik zabrał mi dach, więc i tak nie mam wyboru.) Mam obsesję na punkcie odrastających włosów oraz sterylnego porządku w najbliższym otoczeniu. Wyrzucam wszystko co nie jest mi potrzebne, lub tak mi się tylko wydaje (w związku z tym domownicy nie mają ze mną łatwego życia, ale to się wytnie).
Nienawidzę pozerstwa i homofobii.
Na świat się nie prosiłem się, jakoś tak samo wyszło... 28 lipca 1988 rok, pociąg osobowy, przedział nr. 6... no to teraz wszystko jasne.
I've got a bike, you can ride it if you like... o.O

przez Mona75 23 cze 2007, 23:40
Witaj w naszym pociągu

Powitanie.

przez Gepard 24 cze 2007, 06:06
Witaj na forum haywire !
Może w którymś z przedziałów ,,naszego pociągu '' spotkasz przyjazne
dusze.
Pozdrawiam.
Możesz mieć wszystko , ale jeśli nie masz zdowia , nie masz nic. Zdrowie jest bezcenne.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inez3 24 cze 2007, 07:33
witaj na forum!

przez mariola3001 24 cze 2007, 12:50
:smile: Witaj .Pocia ma wiele przedzialow i napewno poznasz wielu tu roznych ludzi.
mariola

Sortuj wg