Witam wszystkich dzis dolaczam do was zeby walczyz z nerwica

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam wszystkich dzis dolaczam do was zeby walczyz z nerwica

przez marcinek 23 latka 11 lut 2007, 01:03
Witam wszytskich dzis dolaczam do was zeby walczyc z depresja i nerwica z ktora borykam sie od dawna a jednoczesnie pracowac nad swoim charakterem by byc lepszym uczyc sie od was sluchac i pomagac tego tu oczekuje.
na wstepie powiem ze jejstem marcin mam 23 lata od 5 dni biore rexetin i spadek libido do zera brak łaknienia tez spac nie umie za bardzo musze jedna czy 1/2 cloranxenu wziasc na sen i tak ciezko usnac postanowilem posluchac rady lekarza i rzucic wszytskie leki uzalezniajace tj cloranxen tylko doraznie przed snem i rzucam powoli ,relanium od dawna nie biore astazolam tak samo po lekach przeciwpadaczkowych zle sie czuje max i brzuch rosnie:( wiec tez odpada wlasnie teraz jak to pisze burczy m iw brzuchu max ale jesc mi sie nie chce a mam troszke brzuszka po tegretolu wiec moze schudne:PPPPP ile mozna stosowac rexetin taka jedna kuracja normalna???? recept mam max duzo bo pani doktor ze tak powiem mi podziekowala napisala lekow i stwierdzila ze nadaje sie do szpitala na psychoterapie ja jednak postanowilem sobie zrobic sam psychoterapie sam sie ulecze i moj charakter :) tyle na teraz jeszcze raz goraco witam wszytskich ludzi tu zagladajacych dobranoc ... ps pewnie kolo 4 rano usne:(((( :roll:
Witka staram sie walczyc dlatego tu ejstem z wami nerwica i depresja a fee :D

przez gusia 11 lut 2007, 02:04
Witaj marcinku :P
Mam nadzieję że już spisz ;)
O lekach które zazywasz przeczytasz na forum....pomalutku i subforum leki.....
Oby udało Ci sie pomóc sobie samemu........tego życzę...
Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 11 lut 2007, 03:19 przez gusia, łącznie edytowano 1 raz
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez maiev 11 lut 2007, 03:07
Witaj Marcinku! Mam nadzieję że uda Ci się zwyciężyc w tej walce z chorobą - bez szpitala tak jak postanowiłeś. Pozdrawiam!
"I need a new version of me..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez loqata 11 lut 2007, 23:39
damy rady ja te zniedawno dolacyzlam i borykam sie ztym shitem od jakiegos roku,ale od neicalych 2 miesiecy radykalnie- terpaia start tj psychoterapia plus farmakoterapia heh ale leki dopiero 3 tydzien,jak narazie w sumie zero zmian,ale ajwazniejsze to cierpliosc jak sama wiemz doswiadczenia..czas pokaze,ale na pewno kiedys zaswieci znowu Slonce. pozdro ludziska

[ Dodano: Nie Lut 11, 2007 10:39 pm ]
ps. jest ktos z okolic zabrze gliwice ogolnie slaskie tereny?
don't give up!

przez gina 12 lut 2007, 00:18
Witaj marcinku :D
na próżno to wszystko co dzisiaj jest bólem....

przez samotniczka 12 lut 2007, 17:13
Cześć Marcin :D

marcinek 23 latka napisał(a):ja jednak postanowilem sobie zrobic sam psychoterapie sam sie ulecze i moj charakter :)

Tak trzymaj! Psychoterapia w szpitalu nie jest chyba odpowiednim rozwiązaniem... Masz zdrowe podejście do problemu , a to jest bardzo ważne. Z tego da się wyjść, wystarczy tylko chcieć :)
Trzymaj się ciepło i nie daj się :)

przez shadow_no 12 lut 2007, 23:01
Witam na forum,
pozdrawiam Serdecznie,
Admin
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez marcinek 23 latka 13 lut 2007, 12:36
Dzieki wielkie za mile powitanie apropos jestem z tychów chyba wiecie gdzie to:)

[ Dodano: Wto Lut 13, 2007 11:36 am ]
Apropo jeszcze jednej kwestii gdzies tu na forum przeczytalem ten przepis na ziola od jakiegos mnicha wczoraj zakupilem wszystkie ziola wydalem 25zł ale wydaje mi sie ze mi pomaga uspokaja a co najistotniejsze jest to anturalne narazie pije to 2 dzien wiec zobacze co bedzie dalej pozdro papa
Witka staram sie walczyc dlatego tu ejstem z wami nerwica i depresja a fee :D

przez wiatr 13 lut 2007, 12:52
Witam Marcinku. :D
marcinek 23 latka napisał(a):jednak postanowilem sobie zrobic sam psychoterapie sam sie ulecze i moj charakter

gusia napisał(a):Oby udało Ci sie pomóc sobie samemu

maiev napisał(a):uda Ci się zwyciężyc w tej walce z chorobą

samotniczka napisał(a):Tak trzymaj
i ja również wierzę w ciebie. Damy radę razem to paskuctwo pokonać .A co! Kto,a kto,jak nie my. :mrgreen: Pozdrawiam i trzymam za ciebie.
"mój przyjaciel wiatr"

przez LINA 13 lut 2007, 13:14
Witaj :D

Witam. Ja też nowy od dzisiaj.

przez kadzielnia 14 sty 2010, 15:19
Mój problem to F42. Nerwica lękowa, napadowa.Czasami mam straszne obawy, że mógłbym komuś zrobić krzywdę. Szczególnie boję się ostrych narzędzi - noży, siekier itp. Mam troje małych dzieci i gdy mnie złapie w domu to koszmar. Byłem dwa razy u psychologa ( moim zdaniem z kiepskim skutkiem) Jeden posłuchał, drugi posłuchał i tyle. Potem był psychiatra. Ten kazał seroxat
raz raźnie Alprox. Biorę od 20 dni i na razie średnio lepiej (chyba tylko ten Alprox pomaga jak mnie łapie - ale starcza na jakieś 4 godziny).
Czy ktoś ma tak jak ja i jak się leczy i w jaki sposób radzi sobie z napadami. Proszę o kontakt. Pozdrawiam.

Re: Witam. Ja też nowy od dzisiaj.

przez paradoksy 14 sty 2010, 15:21
kadzielnia napisał(a):Mój problem to F42. Nerwica lękowa, napadowa.Czasami mam straszne obawy, że mógłbym komuś zrobić krzywdę. Szczególnie boję się ostrych narzędzi - noży, siekier itp. Mam troje małych dzieci i gdy mnie złapie w domu to koszmar. Byłem dwa razy u psychologa ( moim zdaniem z kiepskim skutkiem) Jeden posłuchał, drugi posłuchał i tyle. Potem był psychiatra. Ten kazał seroxat
raz raźnie Alprox. Biorę od 20 dni i na razie średnio lepiej (chyba tylko ten Alprox pomaga jak mnie łapie - ale starcza na jakieś 4 godziny).
Czy ktoś ma tak jak ja i jak się leczy i w jaki sposób radzi sobie z napadami. Proszę o kontakt. Pozdrawiam.

witaj na forum.
kolega ostatnio założył temat o podobnych objawach.. poczytaj: ch-zrobienia-komu-krzywdy-t18971.html
paradoksy

Re: Witam wszystkich dzis dolaczam do was zeby walczyz z nerwica

przez Donkey 14 sty 2010, 20:26
Witamy na forum!

Re: Witam wszystkich dzis dolaczam do was zeby walczyz z nerwica

przez Monika512 15 sty 2010, 01:07
Cześć! :smile:
www.wszyscy-na-tak.pl

Sortuj wg