Nowa

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Nowa

przez Savannah 13 lis 2015, 01:36
Cześć
Trafiłam tutaj przez przypadek i stwierdziłam, że się tutaj zatrzymam. Jestem osobą, której bardzo trudno jest nawiązywać nowe kontakty, która boi się panicznie odrzucenia i tego, że może stracić bliskich ludzi, których wokół siebie ma niewiele. Moje problemy sięgają dzieciństwa, ojciec alkoholik... Sytuacja w domu sprawiała, że zawsze chodziłam zamknięta w sobie. Mimo tego , że gdy byłam w wieku ok. 17 lat sytuacja się poprawiła, ponieważ ojciec zaczął się leczyć, to nie cofnęło tych złych wspomnień mnie nie zmieniło. Teraz kiedy studiuję i pracuję z dala od domu często czuję się bardzo samotna i bezradna, ponieważ nic nie mogę z tym zrobić, mimo że bardzo chcę. Mam dużo obowiązków, którymi próbuje tuszować wszystkie myśli, ale przychodzą ciężkie płaczliwe momenty kiedy trudno mi sobie poradzić. Już od dawna myślę o tym, żeby iść z moim problemem do psychologa, ale brakuje mi odwagi, dlatego cieszę się, że tutaj trafiłam.

Nowa

przez Eteryczna 13 lis 2015, 01:48
Savannah, Witaj na forum:) psychoterapia to bardzo dobry pomysł w Twoim przypadku by pomóc samej sobie zniwelować objawy traumatycznych przeżyć.
Eteryczna

Nowa

przez warrior11 13 lis 2015, 12:19
Savannah,
Witaj, zrobiłaś właśnie jakiś krok,żeby przerwać swoją samotność.
Nawet,gdy czujesz,że sobie nie radzisz,pamiętaj,że nie jesteś wcale taka bezradna jak myślisz.
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nowa

przez SrebrnaSowa 13 lis 2015, 12:28
Witam i ja forum.
Wpadaj tutaj kiedy będzie Ci ciężko...
jest tu sporo osób którzy z chęcią porozmawiają .

"Czy ponadczasowy utwór można napisać przed czasem?
A da się założyć świat, zanim ten świat się zacznie?"

"Blizny to ślady po wygranej walce, z tym co chciało nas skrzywdzić "

Sortuj wg