Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć!


ŻyjącyWłasnymŻyciem

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Jestem studentem 2 roku, bardzo mi zależy na jak najlepszych ocenach i jak najlepszej wiedzy stąd każdą chwilę poświęcam na naukę. Jestem w stanie zrezygnować z hobby i kontaktu z ludźmi. Codziennie rozmawiam z rodzicami i bratem, ale przez telefon. Niestety bywają takie dni jak dzisiaj, że rodzice są zajęci, albo po prostu 10minutowa rozmowa nie pomaga mi przetrwać całej soboty, którą spędzam sam w pokoju. Mówiąc wprost, potrafię się rozkleić, ale wiem, że za chwilę i tak zacisnę zęby i znowu dam z siebie 100% i będę w stanie się uczyć. W czwartek późno wróciłem z zajęć i po kilku nocach, w które mało spałem czułem się jakbym był pijany. Trochę się przestraszyłem i postanowiłem odpocząć. Niestety gdy teraz odpoczywam, moje myśli błądzą, a że rodziców nie ma pod telefonem nie mam nawet z kim porozmawiać.

Najchętniej chciałbym poznać jakąś dziewczynę, która byłaby moją bratnią duszą, ale nie mam czasu na rozglądanie się za nimi i zapoznawanie.

Stąd postanowiłem dołączyć do jakiejś internetowej społeczności, bo może będzie to dobra alternatywa, żeby porozmawiać z ludźmi.

Lubię czytać książki o psychologii, rozwoju osobistym i motywacji, więc myślę że nie tylko będę szukał pomocy, ale może komuś będę w stanie pomóc i zmotywować go do działania.

Dobrej nocy życzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj ŻyjącyWłasnymŻyciem!

 

Jesteś ambitnym perfekcjonistą, jeśli chodzi o naukę, i nie potrafisz sobie "odpuścić". Czy unikanie kontaktu z ludźmi to Twój świadomy wybór, czy po prostu kontakty towarzyskie Cię męczą, są dla Ciebie jakąś trudnością, dlatego wybrałeś alternatywę w postaci kontaktów wirtualnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co tu w ogóle napisałeś? Masz jakiś problem? Czy tylko szukasz dziewczyny? Jeśli tak, to na randki online.

 

A w ogóle to ja się będę upierać przy tym, żeby na studiach iść do pracy. Bo potem wychodzą tacy absolwenci, co potrafią tylko parzyć kawę. Taka prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×