Powitanie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Powitanie

przez przejmująca123 15 paź 2015, 21:48
Witam Was!
Znalazłam się tutaj ze względu na problem który towarzyszy mojemu życiu od kilku lat. Przejmuję się opinią innych i tym że gdzieś z boku mnie obmawiają do takiego stopnia, że całe napięcie osadza mi się w głowie i przestaję być sobą. Mam problem z koncentracją i swobodnym myśleniem i cały czas czuję to napięcie. Moja głowa jest po prostu "zatkana" napięciem. Stany te trwają i ustępują. Teraz stan "zatkania" mojej głowy trwa już od miesiąca. Masakra!!! To jak miesiąc wyjęty z życia. Chodzę do psychologa i korzystam z pomocy psychiatry. Czy ktoś z Was ma podobny problem? W moim otoczeniu niestety nikt mnie nie potrafi zrozumieć.

Powitanie

przez mietowy2 15 paź 2015, 22:16
ja mam to samo, ale, ze w brzuchu. na maxa napięcie, jak bym miał pilkę w brzuchu. i najgorsze, ze sam to sobie /cenzura/ robie!
oddech to moja idealogia

Powitanie

przez ekspert_abcZdrowie 16 paź 2015, 09:32
Witaj przejmująca123!

Dobrze, że korzystasz z pomocy psychologa i psychiatry. Czy masz postawioną konkretną diagnozę? Zażywasz jakieś leki?
Psycholog

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Powitanie

przez przejmująca123 16 paź 2015, 19:03
Moja diagnoza to osobowość chwiejna emocjonalnie. Biorę mozarin i ranofren od kilku miesięcy i niestety żadnej poprawy...

Sortuj wg