Coś o mnie ;-)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Coś o mnie ;-)

przez etopiryna & cola 16 lis 2014, 14:16
Witam wszystkich serdecznie :P

Na forum zaciągnął mnie dobry znajomy ... ale nie stawiałam zbytniego oporu :mrgreen:

Jestem 28-letnią nauczycielką fizyki w gimnazjum, co przy moim usposobieniu i temperamencie zapewne najlepszym pomysłem na życie nie jest. Ale co tam ... nie będzie mi się papier ze studiów marnował. Nie mogę zresztą narzekać na kontakt z uczniami ... póki co, daję radę :lol:
Nie będę też przed wami ukrywać, że w przeszłości ćpałam ( w tym miejscu większość pewnie złapie się za głowy - jakim cudem dopuścili ćpunkę do dzieciaków - powiem tyle, kiedy potrzeba umiem się dobrze zakamuflować :mrgreen: ), co prawda nie były to jakieś wyjątkowo ciężkie dragi, bardziej extasy i podobne stymulanty, niemniej fakt pozostaje faktem. Osobiście nie jest to dla mnie żaden powód do wstydu, ale już niekoniecznie dla kuratorium oświaty, toteż cały czas jeżdżę na terapię grupową do innego miasta. Niby od wielu lat jestem czysta, ale wiem, że skłonność do brania pozostanie już ze mną jako załącznik na dalsze życie. Poza tym stały kontakt z innymi uzależnionymi osobami pozwoli mi wyłapać najmniejsze dziwne zachowanie u moich podopiecznych i w miarę szybko zareagować, gdyby któryś miał ochotę wyciągnąć po coś łapę. Może to moje frywolne zachowanie z przeszłości komuś się na coś przyda :idea:

Nie ukrywam, że liczę także na to, że być może poznam na forum jakiegoś interesującego faceta, który zrozumie i zaakceptuje taką pokręconą duszę.

Pozdrawiam :papa:

Samanta
... być sobie sterem, żeglarzem i okrętem na wzburzonym oceanie życia

Obrazek

Coś o mnie ;-)

przez everlong 16 lis 2014, 14:29
czesc! lubie nauczycieli fizy :D :D
CHAD. Niebawem w klinice!

All hail:
Zolafren
Absenor

Coś o mnie ;-)

przez warrior11 16 lis 2014, 14:52
etopiryna & cola, witaj Piękna ;)
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Coś o mnie ;-)

przez Arhol 16 lis 2014, 15:14
nauczycielką fizyki w gimnazjum,

Obrazek
Czy dzisiejsza młodzież faktycznie jest tak zepsuta i tępa że przepuszczasz ich z roku na rok z litości/dla świętego spokoju/bo nie można ich za wielu uwalić i czy faktycznie tylko ich priorytetami jest króliczenie się,picie wódki i kurzenie w kiblu?
Czy też to krzywdzący obraz i bełkot wielu pokoleń?

A tak ogólnie - witamy.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Coś o mnie ;-)

przez Pieprz 16 lis 2014, 15:25
Witamy na forum :)

Nie ukrywam, że liczę także na to, że być może poznam na forum jakiegoś interesującego faceta, który zrozumie i zaakceptuje taką pokręconą duszę.

Jeśli jesteś z okolic 3miasta to mogę Ci dać namiary na co najmniej 3 fajnych (i wolnych) forumowiczów 8)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Coś o mnie ;-)

przez etopiryna & cola 16 lis 2014, 15:31
Arhol napisał(a):Czy dzisiejsza młodzież faktycznie jest tak zepsuta i tępa że przepuszczasz ich z roku na rok z litości/dla świętego spokoju/bo nie można ich za wielu uwalić i czy faktycznie tylko ich priorytetami jest króliczenie się,picie wódki i kurzenie w kiblu?
Czy też to krzywdzący obraz i bełkot wielu pokoleń?

E ... no bez przesady ! Czy ja coś takiego powiedziałam ? Ja tam bardzo lubię większość moich tygrysków :lol: Poza tym sama aniołkiem nie byłam, to nie mogę ich jakoś z urzędu skreślać. Chociaż przyznaję, że wybierając kierunek studiów, nie myślałam o pracy w szkole, raczej marzyło mi się skonstruowanie reaktora jądrowego, ewentualnie innej nuklearnej zabawki :yeah: Kto wie, może będę jeszcze kiedyś miała taką możliwość ... Póki co konstruuję mega "nuklearne" testy dla moich tygrysków :P A przy okazji szukam faceta, tylko kiepsko mi na razie idzie ... podobno się mnie boją :zonk:

Widzę, że chyba dobrze trafiłam ... kumpel miał rację, nie ma to jak forum dla ludzi z problemami :105:

Obrazek

Coś o mnie ;-)

przez Heikko 16 lis 2014, 16:41
etopiryna & cola napisał(a): szukam faceta, tylko kiepsko mi na razie idzie ... podobno się mnie boją :zonk:

Kłopot w tym, że jak jesteś po terapii to nie dasz zrobić z siebie sprzętu domowego. Więc, biorąc pod uwagę nasze normy kulturowe, 95% potencjalnych mężów od razu odpada :why:
Heikko

Coś o mnie ;-)

przez Pieprz 16 lis 2014, 17:02
95%? eee aż tak źle chyba nie jest?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Coś o mnie ;-)

przez Bukowski 16 lis 2014, 17:39
Cześć.
Nauczycielki od fizyki nie są zbyt urodziwe z tego co doświadczyłem. To fakt?
Bukowski

Coś o mnie ;-)

przez sulpiryd34 16 lis 2014, 22:39
Elo!!!
Fluoksetyna 20 mg
Wenlafaksyna 37,5 mg
Olanzapina 5 mg
Clonazepam 6 mg
Convulex 300 mg
Baclofen 100 mg
Disulfiram 250 mg

Coś o mnie ;-)

przez etopiryna & cola 24 lis 2014, 11:00
Messiah napisał(a):Cześć.
Nauczycielki od fizyki nie są zbyt urodziwe z tego co doświadczyłem. To fakt?

Czemu tak uważasz ? Co fizyka ma wspólnego z urodą potencjalnej nauczycielki ? Ale czy fakt ... no tego Ci nie powiem, bo byłoby to nieobiektywne. Może mi tylko się zdaje, że jestem ładna :mrgreen:

Obrazek

Coś o mnie ;-)

przez Bukowski 24 lis 2014, 14:14
etopiryna & cola, No jestem ciekaw jak się prezentuje twoja aparycja.
Bukowski

Sortuj wg