Skocz do zawartości
Nerwica.com

powrót po roku szczęścia


Fizli

Rekomendowane odpowiedzi

Szczęścia ehh dziwny wyraz ułuda bardziej... za pierwszym razem trafilem tu przez czysty przypadek ale w tej samej okolicznosci, kobieta... nie wiem co zemna jest nie tak ale strasznie przezywam i sie przywiazuje do ludzi a potem do butelki whisky... nie wiem co robic dziewczyne poznalem wlasnie tu na tej stronie i bylo wspaniale czulem sie taki normalny komus potrzebny a teraz powrot do starego fizliego kolejny raz nie potrafie sie cieszyc boje sie ludzi boje sie krzywdy nie usprawiedliwiam sie swoja niewinnoscia bo tez dotego doprowadzilem ze pisze ten post ale chcialem sie poprawic chcialem sie zapisac na terapie ktora pozowli mi opanowac napady histeri polaczonej z gniewem ale juz teraz nie mam celu na to prosze tylko o jakas rozmowe ktora pozwoli mi sie chociaz raz usmiechnac przez lzy

 

-- 17 sie 2014, 16:14 --

 

ja po postu nie rozumiem mam umrzec w samotnosci i nie moge byc szczesliwy nie wiem czy chce zyc po prostu nic juz nie wiem

 

-- 17 sie 2014, 16:50 --

 

Moze po prostu nie ma milosci na tym swiecie dla mnie i musze umrzec samotnie... jestem najzwyklejszym smieciem zamiast sie wziasc w garsc zachlewam swoj szpetny ryj...

 

-- 17 sie 2014, 17:31 --

 

najgorsze jest to ze sie onia panicznie boje i zawsze bede chcial jej pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialem sie poprawic chcialem sie zapisac na terapie ktora pozowli mi opanowac napady histeri polaczonej z gniewem

Fizli, skoro pragniesz zmiany w swoim życiu, chcesz skorzystać z pomocy psychoterapeuty, to zrób to! Nie zwlekaj! Pomyśl o sobie! Zmień się dla samego siebie - nie dla dziewczyny, nie dla rodziny, nie dla znajomych! Dla siebie! Zacznij żyć dla siebie, bo na razie - jak widać - niszczysz siebie. Szukasz pseudo-szczęścia w butelce alkoholu. To Ci nie pomoże. Owszem, alkohol na chwilę wytłumi emocje, poprawi nastrój, ale to tylko chwila, która mija, a potem człowiek budzi się z jeszcze większym kacem - tym moralnym także. Pozdrawiam i trzymam kciuki za rozpoczęcie przez Ciebie terapii!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×