Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez tusiak3 06 cze 2014, 23:06
Witam, jestem tutaj nowa, chociaż często zaglądałam na to forum, w poszukiwaniu odpowiedzi na moje problemy. Nie wiem od czego zacząć, mam taką pustkę w głowie... Boję się, lęki zawładnęły moim życiem, czasem mam wrażenie że już nie dam rady i w końcu zwariuję, wy też tak macie?

Witam

przez Bukowski 06 cze 2014, 23:08
Witaj i rozwiń temat. ;)
Bukowski

Witam

przez tusiak3 06 cze 2014, 23:18
Przez rok leczyłam się na nerwicę, po roku sama odstawiłam sobie leki i teraz to cholerstwo wróciło ze zdwojoną siłą, mam taką dziwną pustkę w głowie, jakbym nie była sobą i lęki, boję się że to jednak nie nerwica tylko mam jakąś chorobę, czasem mam wrażenie, ze za chwilę upadnę i stracę przytomność, albo umrę, boję się i jeszcze raz się boję. Zaczęłam jeść leki, których też się boję, że skutki uboczne tylko pogorszą sprawę. Najgorsze jest to, że boję się, że w końcu zwariuję przez te lęki.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam

przez Przemek_44 08 cze 2014, 20:07
tusiak3 Witaj na forum! ojj miałem tak nie raz, nie dwa, a wiele razy, na szczęście w przeszłosci..Teraz lepiej :smile:
Artykuł o uzależnieniach od leków BDZ na potralu kobieta.wp.pl Tabletka na życie - A.Wawrzyńczak

Mój blog o lekomanii.

Witam

przez tusiak3 08 cze 2014, 22:19
Mam nadzieję, że u mnie też będzie lepiej, dobrze, że nie jestem z tym sama....

Sortuj wg