Witam !

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam !

przez Adr91 05 cze 2014, 11:42
cześć nazywam się Adrian, mam 23 lata od dłuższego czasu przestałem się odzywać i odczuwać jakiekolwiek emocje, prędzej miałem przyjaciół a teraz zamknąłem się w sobie bez opamiętania. wszystko zaczęło się gdy miałem 17 lat nie miałem specjalnych problemów z nauką, ani żadnej patologii w rodzinie, wtedy zacząłem popalać marihuane i od tego się zaczęło później było już tylko gorzej... na dzień dzisiejszy swój stan określam na bardzo cięzki, i nie wiem jak z tego wyjść.. przstałem wierzyć w Boga , 2 lata temu stwierdzono u mnie podejrzenie o CHAD.. a od ostanich 5 miesięcy przestałem kontaktować, proszę o pomoc

Witam !

przez Łapa 05 cze 2014, 12:26
Pomóc może raczej głównie psychiatra, psycholog. Czy bierzesz jakieś leki?
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Witam !

przez Psychoanalepsja_SS 05 cze 2014, 12:37
Bez wątpienia musisz odstawić marihuanę, o ile jeszcze tego nie zrobiłeś. Nie od dziś wiadomo, że u osób 'podatnych' może spowodować właśnie taki stan.
Czy byłeś już u psychiatry? Jeśli nie, to powinieneś jak najszybciej się z nim umówić.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam !

przez Lethality 05 cze 2014, 13:27
Witaj na forum Adrian.

Może tutaj poznasz kogoś do rozmowy :)

Witam !

przez Bukowski 05 cze 2014, 22:54
Czy masz przyjaciół, swoje doswiadczenia?... jesteś młodym człowiekiem, możesz jeszcze wszystko zmienić. Czujesz ze czegoś ci brakuje, ze coś jest nie tak?
Bukowski

Sortuj wg