Kłopot

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Kłopot

przez qwertyu 18 maja 2014, 17:21
Witam mam problem dokładnie wade wymowy nie mogę przez nią zwyczajnie funkcjonować ani znaleźć kobiety.

Kłopot

przez papierowykot 18 maja 2014, 17:22
jaki to rodzaj wady?

Kłopot

przez EmInQu 19 maja 2014, 07:20
Witaj. :D A ja mam kumpla, który wręcz masakrycznie się jąka. Od niedawna ma fajną żonę i śliczną córeczkę. Wydaje mi się, że Twój problem to nie wada wymowy, ale to, co siedzi w Twojej głowie. Kobiety lubią facetów silnych psychicznie, którzy znają swoją wartość, a nie niepewnych siebie i wiecznie zakompleksionych. Weź pod uwagę to, że dla normalnie myślącej kobiety masz kiedyś być głową rodziny/solidną podporą, a nie eksponatem.
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kłopot

przez ekspert_abcZdrowie 23 maja 2014, 16:20
qwertyu, jaka to wada wymowy? Korzystałeś z pomocy logopedy?
Psycholog

Kłopot

przez blah! 23 maja 2014, 17:11
No właśnie, z wadami wymowy to do logopedy.
Poza tym, to wcale nie jest jakaś wielka niedogodność, znam gościa, który jest zarąbistym facetem a masakrycznie się jąka. Na dodatek jest nauczycielem (nie w szkole), i jest genialny w tym co robi a to jąkanie wręcz jest pozytywnie zabawne.
Ale oczywiście, zależy jaką masz wadę wymowy, aczkolwiek grunt to mieć do siebie dystans a nawet czasem samemu się pośmiać z siebie.
A skoro nie umiesz znaleźć kobiety to może po prostu w złym miejscu szukasz, o ile w ogóle szukasz a nie siedzisz i użalasz się. Jest pełno kobiet, którym takie aspekty nie przeszkadzają, tylko trzeba ruszyć tyłek i rozejrzeć się w miejscach, gdzie znajdziesz ludzi, którzy wyznają jakieś wyższe wartości.
blah!

Sortuj wg