W koncu i na mnie przyszla pora zeby sie powitac :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Przemek_44 08 gru 2013, 12:18
zmeczona-mala-mi Witaj! Współczuję Ci śmierci brata ! (Tobie Ziomal4321a też!) Trudno coś w takiej sytuacji powiedzieć "ku pokrzepieniu" :( Może tylko to, że jesteśmy zwykłymi ludźmi, nie lekarzami i nie zawsze jesteśmy w stanie dostrzec pewne rzeczy, a już na pewno przewidzieć i odpowiednio szybko zareagować.
Ja również życzę miłego dnia!
Artykuł o uzależnieniach od leków BDZ na potralu kobieta.wp.pl Tabletka na życie - A.Wawrzyńczak

Mój blog o lekomanii.

przez PannaNatalia 08 gru 2013, 23:14
Przemku!Dziekuje za wsparcie ale mimo wszystko gdzies tam w glowie siedzi mysl,ze jednak moglam cos zrobic...meczy mnie to bardzo
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

przez Przemek_44 10 gru 2013, 11:56
zmeczona-mala-mi No tak, rozumiem..A w jakim wieku był twój brat? Młodszy, starszy? Piszesz o ojcu alkoholiku, babci, a nic nie piszesz o swojej mamie (?) Wydaje mi się też, że bierzesz na siebie zbyt dużą odpowiedzialność za śmierć brata, masz dopiero 21 lat (mam córkę w wieku 19 lat) , a gdy zmarł twój brat to jeśli dobrze policzyłem to miałaś dopiero 17 lat i byłaś nastolatką !

A gdzie Wasi rodzice, prawni opiekunowie byli wtedy? To na nich spada moim zdaniem głównie odpowiedzialność opieki nad swoim potomstwem..No chyba, że brat był dorosły (?) Jeśli tak to z kolei na niego spada odpowiedzialność zadbania o własne zdrowie, pójścia do lekarza, jeśli coś jest nie tak, ma jakieś oznaki złego samopoczucia itd Był ubezpieczony??

Tobie Natalia wydaję mi się,że być może przydałaby się terapia dla DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików), bo sam fakt życia z ojcem alkoholikiem, zapewne pełnym "niespodzianek", ciągła nie pewność, życie w napięciu co będzie, co się zdarzy następnego dnia, może być przyczyną twoich lęków, ataków paniki, utrwalonych z przeszłości. Nie jestem psychologiem, nie wiem te,z jakie masz badania kardio, ale odnoszę też wrażenie, że masz nerwicę narządową serca, tzn wszystkie objawy lokują Ci się w tym miejscu (?)..

Takie terapie są darmowe, refundowane przez NFZ, ale musiałabyś być ubezpieczona :( Pomyśl sobie nad tym na przyszłość. Ja sam pochodzę z rodziny DDD, czyli dorosłe dzieci rodziców dysfunkcyjnych, muszę się leczyć z nerwicy itd
Artykuł o uzależnieniach od leków BDZ na potralu kobieta.wp.pl Tabletka na życie - A.Wawrzyńczak

Mój blog o lekomanii.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez PannaNatalia 10 gru 2013, 13:41
Brat mial wtedy 27lat,ciezko mi o tym mowic ale czasami sobie popijal,po smierci babci zamknal sie w sobie(babcia razem z mama nas wychowywala)mama starala sie mu pomoc,byl u lekarza,niby wszystko sie unormowalo,mama w tym czasie wyjechala za granice.On mimo wszystko ciagle sie czegos bal,teraz podejrzewam,ze mogl miec nerwice-wtedy nikt tego nie zauwazyl bo nikt z nas na to nie chorowal.Dlaczego sie obwiniam? Bo mimo,ze mam dwie starsze siostry brat mi najbardziej ufal(mialam 16lat)duzo z nim rozmawialam..w tym okresie gdy zmarl,mama byla za granica a to ja przejelam jej obowiazki.Jedna siostra ma juz swoja rodzine a druga miala rekonwalescencje po ciezkiej chorobie.Wiec to ja powinnam cos zrobic zeby sie wzial za siebie,bo po wyjezdzie mamy znow zaczal pic.Wiem,ze napisalam chaotycznie ale chyba nie chce juz glebiej tego roztrzasac..
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Sortuj wg