Witajcie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie

przez kamysto 07 sie 2013, 00:57
Nie jestem osobą zagubioną, bądź z zaburzeniami, ale przez wiele lat cierpiałem na różnego typu rzeczy. Depresja, złośliwe myśli oraz zażywanie środków których niekoniecznie się powinno brać nie jest mi obce. Może komuś doradzę w czymś, taką mam nadzieje. A tak ogólnie to uwielbiam dobre filmy - to świetny sposób na różne dolegliwości. Cześć!
Jakiś czas temu zdiagnozowano mi schizofrenie, ale czuje się dobrze. A to mój blog

Witajcie

przez wiewiorka1983 07 sie 2013, 09:45
Hej
Dobre filmy? Od razu pisz tytuły. Ja też, przynajmniej ostatnio, filmowa, ale baaaardzo trudno mnie urzec, mało kto ma podobny gust do mojego

Witajcie

przez monk.2000 07 sie 2013, 11:20
kamysto, twój pierwszy błąd: zaprzeczenie. :lol:

A jeśli rzeczywiście nie jesteś zagubiona to kiedy mogę cię spotkać by usłyszeć twoje nauki? Z pewnością droga do szczęścia nie jest łatwa, ale skoro wiesz co i jak. :P
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witajcie

przez kamysto 07 sie 2013, 23:57
monk.2000

Skoro ktoś nie ma już większych problemów z psychiką to jeszcze nie oznacza, że jest kompetentny w udzielaniu "nauk". Trzeba wziąć kilof i łupać, jak się już człowiek przekopie to jest lepiej. Nie wiem jak będzie tylko jak się tunel zawali, ale tego na razie nie przerabiałem...

wiewiórka1983

Skoro mówisz, że masz rzadki gust to pewnie mamy zupełnie inny gust. Napisz może jakie lubisz filmy wtedy rozmowa by miała sens.
Jakiś czas temu zdiagnozowano mi schizofrenie, ale czuje się dobrze. A to mój blog

Witajcie

przez beedee 13 sie 2013, 13:31
kamysto, cześć :) ja uwielbiam polskie kino (głównie to, które nie leci w multikinach i innych tego typu komercyjnych kinach) - masz jakieś polskie filmy, które lubisz? :)
wenlafaksyna 112.5 mg

Witajcie

przez kamysto 14 sie 2013, 00:34
Beedee ja mam fobię, jeśli chodzi o nowe polskie filmy niestety. słyszałem, że Mój Rower jest świetny, ale jakoś go jeszcze nie oglądałem. Z polskiego kina widziałem pare dni temu Pociąg w reżyserii Jerzego Kawalerowicza. Bardzo fajny film, jak ktoś chciałby w domu przeżyć podróż pociągiem.

Witajcie

przez beedee 14 sie 2013, 10:57
Mojego Roweru też jeszcze nie widziałam, ale mam w planach. Ogólnie uważam że polskie kino jest świetne, tylko trzeba oglądać te dobre filmy, a nie tandetne komedie. No ale - i te filmy które ja uważam za świetne mogą przecież innym wydawać się kompletną klapą :) Poza tym ja lubię dziwne kino, bo po polskim moim ulubionym jest kino czeskie :)
wenlafaksyna 112.5 mg

Witajcie

przez misiaa5 16 sie 2013, 23:43
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów ;)
Fryzjer mobilny i stacjonarny oraz wizażystka - Kontakt

Witajcie

przez shotera 16 sie 2013, 23:59
Przyłączam się do kinomanów,uwielbiam filmy i często spędzam przy nich wieczory.
"Mój Rower" jak najbardziej polecam ,proponuję jeszcze "Rewers" i "Pokłosie" jak najbardziej można tu rzecz "Dobre bo Polskie" :smile:

Witajcie

przez kamysto 17 sie 2013, 19:27
Ostatnio mi się trochę nudziło... A ktoś pytał nawet tu jakie filmy lubię... http://www.filmweb.pl/user/Kamysto/blog/554240 100 moich ulubionych.

Witajcie

przez beedee 19 sie 2013, 21:47
shotera napisał(a):Przyłączam się do kinomanów,uwielbiam filmy i często spędzam przy nich wieczory.
"Mój Rower" jak najbardziej polecam ,proponuję jeszcze "Rewers" i "Pokłosie" jak najbardziej można tu rzecz "Dobre bo Polskie" :smile:

"Pokłosie" moim zdaniem jest zbyt przegięte i przerysowane, w połowie trochę mnie nudziło a zakończenie zupełnie mi się nie podobało.
"Rewers" - dobry film.

Ja polecam "Rezerwat", "Dom zły", "Ogród Luizy" - na dobry początek :-)
No i "Plac Zbawiciela" !
wenlafaksyna 112.5 mg

Sortuj wg