Dzień dobry Wszystkim :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez ania_taka 12 lip 2013, 10:53
hehe Maćku, nie musisz dziękować, wiem jak to pomaga, bo sama szukałam kiedyś wsparcia :) a poza tym bardzo miło mi się z Tobą "rozmawia".

i tez jestem pewna że znowu pokonasz te lęki i to wszytko. tak jak powiedziała lekarka, z każdym dniem będzie coraz lepiej, więc jak najbardziej jedź w delegację :)

wiesz, niby udało Ci się bez powrotu choroby po odejściu narzeczonej, ale rok to wcale nie tak dużo. To tez może być przyczyna. Ale jeżeli powodem jej odejścia było to że chorowałeś... to widocznie nie była dla Ciebie Maćku. Jeżeli się kogoś kocha to w chorobie też. I bardzo dobrze że o tym wiedziała, nie ma powodów aby to ukrywać. A nowa koleżanka, która się w Tobie zakochała... hmm wiesz, może jeszcze rany się nie zasklepiły po byłej? Może jeszcze coś tam w sercu do niej zostało i może dlatego nie możesz się zaangażować. Dobrze że jesteś wobec niej szczery i że otwarcie powiedziałeś że nie wiesz czy bedziesz potrafił się zaangażować. Jesteś w tej sytuacji ok. A jak długo jesteście razem i jak często się widzicie? Przeważnie trzeba czasu aby kogos pokochać, ale czasem bywa tak że po prostu miłość nie przychodzi. Jest sympatia, jest "lubienie", fajne są inne aspekty związku, ale nie przychodzi to uczucie które pozwoli na bycie ze sobą na stałe.
I na pewno nie jest tak że juz nie będziesz umiał się zaangażować. Prędzej to widocznie akurat z nią nie potrafisz. Nie odradzę Ci co zrobić, bo sam musisz podjąć taką decyzję. Sam się zastanów czy chcesz jeszcze poczekać, zobaczyć jak sytuacja się rozwinie, czy może będzie dla Ciebie lepiej jak to zakończysz. W jakim jesteś wieku?
Z drugiej strony jeżeli męczy Cię to że ona do Ciebie czuje coś więcej, a Ty tego nie czujesz, to .... po co się męczyć? Albo spróbuj wyluzować skoro jesteś wobec niej szczery, i być z nią na razie tak jak jest, albo głęboko się zastanów czy ten związek nie jest dla Ciebie zbyt uciążliwy...

przez maciekpoznan 12 lip 2013, 14:29
Dzisiaj pogoda tak szwankuje i jest tak zmienna jak mój nastrój przez co 4 razy byłem w pracy i wracałem( tzn. przez pogodę nie przez mój nastrój:) ). Jeszcze jadę na jeden rozładunek dzisiaj. Do godziny 13 było bardzo dobrze, jeśli chodzi o samopoczucie, teraz zaczyna się trochę kiełbasić, w głowie bałagan, w klatce lęk i ucisk.... ALe do 13 było na prawdę w porządku. Chyba można się cieszyć? ALe i nie zapeszać :/

przez ania_taka 12 lip 2013, 19:17
skoro do 13 było ok, to praktycznie pól dnia, więc pewnie że można się cieszyć :) mam nadzieję że wieczorem też będzie dobrze. Trzymam kciuki Maćku! no i takim sposobem dotarliśmy do weekendu :) oby słoneczny był :) ja jutro pewnie rano jadę na grzyby z mężem. A Ty masz jakieś plany?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maciekpoznan 12 lip 2013, 19:23
Pojechałem rozładować worek z granitem, który przyjechał ze Śląska. Przyjechał cały TIR worków, Maciek oczywiście miał jeden zdjąć i zdjął...by, gdyby worek nie pękł. Tym sposobem na środku ulicy rozsypał się granit.... Skazany jestem jednak na sukces .. :/
A samopoczucie.... No cóż jest tak jakoś .. sennie. Czuję, że w środku drżę, nie wiem czemu , ale sobie coś tam drży w klatce piersiowej.
Na grzyby jedziesz? A są już :) ? Moje plany na weekend hmm.. sam w sumie nie wiem, jutro praca a niedziela trochę odpoczynku może :) Trzeba się będzie przygotować do delegacji :/

przez ania_taka 12 lip 2013, 19:30
Maćku to nie Twoja wina że worek pękł, co prawda nie wiem co to ten granit ale pewnie większość dało się i tak zebrać :) a to że sennie, no to skoro jeszcze jutro pracujesz to niedługo i tak już do spania :) więc może i to drżenie ucichnie, czego życzę

a jeżeli chodzi o grzyby, to są, ale na razie kurki tylko (nie wiem czy u Ciebie tak samo sie je nazywa) ale i z takich sos do obiadu smaczniuuuuusi jest :) no ja za to wyjątkowo w niedzielę pracuje, ale to tak tylko jednorazowo :)

przez maciekpoznan 12 lip 2013, 19:37
OOO pyszny sosik z grzybków będzie... też lubię! :) Może kiedyś dorobię się żony, która dla mnie będzie gotować :) Właśnie wskoczyłem na wagę, normalnie to bym się pewnie ucieszył... schudłem 7 kilo w niecałe 2 tyg..!

przez ania_taka 12 lip 2013, 19:46
uuuuu 7 kilo w dwa tygodnie??? to baardzo dużo, pewnie to przez nerwy... no ale jak już leki na dobre zadziałają to nie powinieneś chudnąć.
a że lato mamy to grille i te sprawy :) i będzie ok

heh, wiesz, ja się męża dorobiłam co mi gotuje, bo niestety ale ja i kuchnia to dwie sprzeczności :P dobrze że on lubi gotować no i musze przyznać że dobrze to robi :)

przez maciekpoznan 12 lip 2013, 21:15
Ja w zasadzie też lubię nieraz coś upichcić, jak mi to wychodzi..tego już nie wiem :P ALe próbuję , to już coś ;)
Czyli masz męża- skarb :) Ogólnie podoba mi się teraz moja sylwetka, ale nie podobają mi się okoliczności, w jakich się jej dorobiłem....

Generalnie jutro kawalerski kumpla, a ja ani pić, ani nawet sił nie mam...

przez Keraj 12 lip 2013, 21:30
Witaj Maćku:) Trochę się spóźniłem z przywitaniem..ale lepiej późno niż wcale :)

przez maciekpoznan 12 lip 2013, 21:32
Cześć Keraj.
Wcale się nie spóźniłeś, u mnie nie ma limitu czasowego, każdego chętnie ugoszczę kawką i ciachem, bo pić nie mogę niestety, ale jak ktoś ma ochotę to nawet drinasa mu zrobię. Byle pogadać, byle zapomnieć, byle jakoś przetrwać. :)

Właśnie zażyłem FLuo- pocę się jak ... nie powiem kto. - to taka dygresja z innej beczki.

Podoba mi się ta kampania... https://www.youtube.com/watch?v=OXeD-vtmhfI

przez Keraj 12 lip 2013, 21:54
Jestem z wielkopolski więc witam krajana:)
No fakt dobra jest ta kampania. Pewnie, że mężczyźni też płaczą :) pozdro

przez maciekpoznan 12 lip 2013, 21:57
Właśnie zauważyłem, że w lokalizacji masz WLKP, ja w sumie mieszkałem w Poznaniu, a obecnie mieszkam trochę na wschód od Poznania ;) Ale to nadal WLKP. :) A ten link powyżej według mnie ma zbyt płytki tytuł, powinni napisać w tytule na yt, że chodzi o chorobę, albo o poważniejszą rzecz, a nie tytuł równoważny z piosenką T.Love.

przez Keraj 12 lip 2013, 22:03
Tak, czasem ma się wrażenie, ze ludzie po prostu nie rozumieją skali tego problemu i zbyt często to lekceważą. Nawet lekarze czasem dziwnie podchodzą. Ja zawsze jestem zdania, że to wszystko jest gdzieś w nas i tak samo bywa z rozwiązaniem. Wszystko rozpoczyna i kończy się w nas, ja od kliku lat szukam drogi do siebie (jestem DDA i DDD) i jakoś powoli ją odnajduję :)

przez maciekpoznan 12 lip 2013, 22:07
Przy pomocy terapii, leków?
Ja w zasadzie trochę też jestem DDA, ale nigdy nad tym się nie zastanawiałem, to znaczy nie wiedziałem, że to może mieć aż taki wpływ, na to co teraz się ze mną wyprawia w życiu.

Sortuj wg