Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam


dworzak

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich, jestem nowy więc niewiem czy to odpowiedni dział. Chciałbym opowiedzieć moją historię i uslyszeć jakieś wskazówki i porady co robić . Mam 20 ,mam prace , kochajacych rodziów i coraz mniej wiary we wszystko wokół . Od zawsze byłem optymistą ,nie przejmowałem się zdaniem innnych , bardzo dużo żartowałem i nawet nikt z mojego otoczenia nie pomyślał bym że powoli przestaje sobie ze wszystkim radzić .Nikt nie próbuje mnie nawet wysłuchać myśląc że ktoś kto na codzień jest uśmiechnięty nie ma żadnych problemów a wszystko z dnia na dzień niszczy mnie wewnętrznie. Ogólnie ludzie uważają mnie za "debila" przy którym można sie pośmiać ale za plecami raczej nikt nawet nie powie o mnie dobrego słowa . Dwa tygodnie jeszcze powiesił się mój najlepszy kumpel z którym zawsze mogłem pogadać , spotkać się , pośmiać lub pomilczeć . Przez to żeby nie myśleć o tym że nie jestem akceptowany zacząłem pić i tak płynę sobie z dnia na dzień z maską radości w pracy i z przemyśleniami , żalem i gorycczą w domu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×