Witam wszystkich serdecznie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez szaramyszka 11 sty 2012, 01:13
Witam, jestem tu nowa . Cieszę się ,że tu trafiłam. Od dłuższego czasu szukam kontaktu z ludźmi,którzy mogą mi może powiedzieć co i dlaczego w moim życiu skopałam. Jestem samotna pośród rodziny i znajomych . Nie radzę sobie z moim życiem i stwarzam tym problemy innym .Wstyd przyznać ,ale jestem żałosna i nic nie mogę zmienić . Moje szczere chęci nie wystarczają,abym mogła coś zmienić na lepsze. Pozdrawiam wszystkich i postaram się zapoznać z tym forum .

przez tahela 11 sty 2012, 01:27
Każdy jest samotny , ważne by miec przy sobie kogoś kto jest naszym partnerem i przyjacielem jednoczesnie, nie myśl ,że sprawiasz problemy bo dlaczego miałabyś to robić, skoro ludzie się z Tobą chcą zadawać i proszą zebyś zadzwoniła czy wpadła to znaczy ,ze im nie przeszkadzasz.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez szaramyszka 11 sty 2012, 01:45
Mój problem to niska samoocena . Tak jest od dzieciństwa , bo życia łatwego nie miałam . Babcia ,która mnie wychowywała , dała mi tak wiele. Zastąpiła rodziców , których nie widywałam. Mimo biedy nie porzuciła mnie . Jednak z perspektywy czasu widzę, że w dobrej wierze zrobiła mi krzywdę . Zawsze uważała i uczyła mnie , że pokorne ciele dwie matki ssie. To wynikało z biedy,rozumiem ją , ale dzisiaj nie umiem się odnaleźć. Nie umiem sobie poradzić w starciu z brutalnym życiem . Boję się wszystkiego i boję się walczyć o swoje , forsować swoją rację . Wolę ustąpić , zrezygnować , przemilczeć . Przez to jednak jest mi źle a to z kolei przeszkadza innym , bo jestem apatyczna , smutna i bez entuzjazmu. Ciężkie to życie .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 11 sty 2012, 02:20
szaramyszka, Witam Cię na forum!

Myślałaś o tym, żeby podjąć terapię?
Obrazek
Główny Moderator

przez Korba 11 sty 2012, 09:23
Witamy na forum, czuj się tutaj dobrze :D
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez szaramyszka 12 sty 2012, 23:59
Nie myślałam o terapii. Nie bardzo wierzę w jej powodzenie . Potrzebuję kogoś , z kim mogłabym pogadać , bo dotychczas wszystko trzymam w sobie. Niedługo chyba eksploduję z nadmiaru smutków i niepowodzeń. Ale dziękuę za dobre słowo. Pozdrawiam.

przez amelia83 13 sty 2012, 00:10
Witaj na forumie szara myszka ;)

-- 12 sty 2012, 23:14 --

..a dlaczego wątpisz w terapię, wizyty u psycholog, psychoterapeuty pomagają; trzeba od czegos zacząć by sobie pomóc, trzymaj się ciepło, pozdrawiam :papa:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez szaramyszka 13 sty 2012, 00:59
Może się boję , może to wstyd ? A co pomyśli mąż ? A znajomi ? Nie wiem , czy nie skomplikuję jeszcze bardziej mojego życia.

Sortuj wg