walka z nerwicą

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

walka z nerwicą

przez uspiony2 28 gru 2011, 22:59
abba0104 jak idzie z tą terapią? Jakie odczucia?

walka z nerwicą

przez Snooki 28 gru 2011, 23:02
abba0104
Dzięki za odpowiedź. Tak, piję melisal forte, ale chciałam wiedzieć co Wam pomaga, dla wypróbowania. Jeśli jednak takiego problemu nie masz to dzięki ; )

walka z nerwicą

przez Michalina36 29 gru 2011, 19:53
witam ponownie:-)ma 4letniego synka który ma ogromną energie,każdy jego okrzyk radości działa na mnie lękowo.Ale walczę i walczę wiem ze pokonam ją.....wcześniej czy pozniej ale wygram:-)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

walka z nerwicą

przez uspiony2 29 gru 2011, 20:12
Michalina36 widzę, że masz dobre nastawienie - to dobrze rokuje.
Jak często jesteś na terapi? W jakim nurcie?

walka z nerwicą

przez abba0104 29 gru 2011, 21:50
uspiony2
Witam,
Ja dopiero jestem po testach osobowości i dopiero zaczynam , pierwsze spotkanie będę miał z psychologiem(na szczęście to kobieta) , później ona zdecyduje co ze mną dalej zrobić. Ale to dopiero 12 stycznia , na szczęście teraz kilka dni odpoczynku , a później już jakoś zleci.

walka z nerwicą

przez Michalina36 29 gru 2011, 23:01
Dziękuje uspiony2 za zainteresowanie.Opowiem streszczając:-0
pierwszy atak dostałam koniec czerwca,myślałam ze to koniec.Zrobili wszystkie badania....okaz zdrowia.Mąż wiózł mnie do szpitala kilka razy cisnienie ,puls drastycznie wysokie przy tym całą dretwiałam.Kazali iść do psychiatry i tak właśnie się stało.Od 6miesięcy chodzę co2tygodnie na terapie i farmakologia(asertin,depakine chrono,pramolan i na noc trittico cr)czuje sie o niebo lepiej,jestem silna i dobrze poznałam mojego "przeciwnika"Mam olbrzymią werwe i chęci do pokonania tej FRANCY :time:
Moje zycie troche sie zmieniło nawet bym powiedziała na dobre :yeah: Rzuciłam palenie(od chwili pierwszego ataku),poszłam na wymarzone studia,zdrowe odzywianie,więcej czasu sobie poświęcam(basen,spacery,wyjazdy weekendowe z przyjaciółkami)zaczęłam przywiązywać większą uwagę na swój wygląd. :angel:
trzymam za wszystkich kciuki,najważniejsze to CHCIEĆ

Sortuj wg