Hejka :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez neurotykpl 27 sie 2011, 23:51
Hej wszystkim!
Długo walczyłem z moją depresją..ale udało się ją pokonać. Każdy kto przeszedł przez depresję wie co to za paskudztwo - chciałbym na tym forum podzielić się moimi doświadczeniami z wychodzenia z choroby.

pozdrawiam wszystkich - :D

Marek/ xxxx.pl
Ostatnio edytowano 27 sie 2011, 23:53 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: nie promujemy tu konkurencyjnych forów.

przez Songeur 27 sie 2011, 23:53
Jak poznałeś, że to już koniec? Sam doświadczyłem już dwa razy złudnego ozdrowienia i chciałbym wiedzieć skąd masz pewność.
Przywiązanie to ulotna rzecz, tak jak szybko wiążemy buty tak szybko możemy się rozwiązać...

przez Korba 27 sie 2011, 23:54
a nie chciałbyś czasem wypromować tu swojego forum?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez neurotykpl 28 sie 2011, 00:10
nie jestem pewien czy to nie wróci, tego nie mogę być pewien..ale długo chorowałem i wiem, że teraz powrócił optymizm, chęć życia - i co najważniejsze - racjonalne osądzanie rzeczywistości. Byłem w dołku wiele razy, w takim stanie że nie byłem w stanie nic robić - jak warzywko. Ale dzięki pewnym osobom udało się wyjść z tego - a teraz studiuje co się da (książki, fora) na temat choroby - i to chyba działa najlepiej. Analizujesz chorobę pod każdym względem, wzrasta wtedy świadomość i jak zaczyna się coś dziać to pomaga w porę reagować.

Stworzyłem portal, na którym zamieszczam artykuły o tej chorobie - ale adresu strony nie mogę wpisywać na tym forum bo od razu moderator usuwa :( - że niby promuję konkurencyjne forum. pytanie do moderatora: jak usunę forum na mojej stronie to wtedy będę mógł zamieszczać adres portalu?

pozdrawiam
marek

Sortuj wg