lepiej :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez nasti 10 lut 2011, 16:32
Długo mnie tutaj nie było,ale oto jestem- z lepszym samopoczuciem:).Za miesiąc odstawiam tabletki, byłam narazie na jedenj wizycie u psychologa.
No właśnie co do tego psychologa...pani przed 30stką,wygląda całkiem miło i doprowadza mnie do szału.Ma tak bardzo oceniające spojrzenie,że aż wstydzę się z nią rozmawiać.Kiedy powiedziałam jej o przyczynie mojej nerwicy zapadła dłuuuga cisza, po czym pani doktor zmieniła temat.Poza tym bardzo nieudolnie zadaje pytania,zaczyna jeden temat,za chwile przerywa,przeskakuje na inny i z tego co zauważyłam robi marne notatki.
Ale cóż, ciężko jest znaleźć lekarza psychologa z NFZ, który poświęcałby mi czas raz w tygodniu,więc mam nadzieję,że nasze stosunki się poprawią.
Samo to,że już mogę z kimkolwiek porozmawiać dodaje mi optymizmu:)
A o jeszcze więcej uśmiechu przyprawia mnie pierwsza zdana sesja!:D.W październiku,kiedy rano nie mogłam wstać z łózka,w zyciu bym nie pomyślała,że może być aż tak 'lepiej'.

przez shadow_no 10 lut 2011, 18:42
nasti, bardzo się cieszę, że pojawił się tak optymistyczny temat. :) Życzę wszystkiego dobrego i trzymam kciuki za kolejne sukcesy.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez nasti 10 lut 2011, 19:50
dziekuję :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg