Witam, jestem nowa:( mam chorobę lękową:((

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez PAULINA301190 06 lut 2011, 14:47
Witam, poszukując w internecie informacj na temat depresji, choroby lękowej trafiłam na to forum. Czytając wątki czuję , że nie jadna ja jestem ,,chora''. Cieszę się,że mogę podzielić się z kimś problemami które są we mnie. Moja choroba lękowa zaczęła się gdy zaczęłam pracować, małe pomieszczenie w centum handlowym , bez okna, bardzo chwalę sobie tą prace ale od kiedy pamietam zawsze lubiałam ruch, tam czuję się jak w klatce. Po 2 miesiącach pracy siedząc, myślać poczułam ze czegoś się bardzo boję , było mi strasznie duszno, w głowie myslałam tylko: boże nie ma powietrza. Poczułam straszny skurcz brzucha nie mineły minuty jak znalazłam się w toalecie. Dzień w dzień biegałam do wc z tym samym problemem. Myślalam , że mam grype jelitowa ale to nie to to przez mój lęk. Byłam u lakarza powiedzialam o moim problemie zapisał mi xanax 0,25 po niech czułam się super. PO 30 TABLETKACH był miesiąc spokoju było mi dobrze nic nie odczuwalam. Aż do wczoraj, myśłałam ,że oszaleje czułam taka adrenaline w krwi nie moglam sobie z nią poradzic , miałam jakieś ziołowe tableki miętowe na stres troche ulżyło ale nie na długo. Nie moge poradzic sobie z tym lękiem, tym bardziej ze zawsze pojawia sie w pracy , chyba ,że przed długa podró ale unikam takich sytuacji. Pomóżcie , doradzcie. :bezradny:

przez ewaryst7 06 lut 2011, 15:20
Witaj.Myślę że wiesz co ci doradzimy..Koniecznie rozważ solidne leczenie i psychoterapie..

przez PAULINA301190 06 lut 2011, 17:15
:( ogólnie to wszystko jest oki jeśli jestem w towarzystwie , zajmuję się czymś, poprostu bycie sama ,,nudzenie się'' przyprawia mnie o strach. CZemu tak się dzieję , czego ja sie właściwie boję...masakra. Bierze ktos xanax?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 06 lut 2011, 17:55
paradoksy

Sortuj wg