Cos ze mna nie tak...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cos ze mna nie tak...

przez Aga 18 14 lis 2005, 17:59
Hej,
Wlasnie od dluzszego czasu

zastanawialam sie co mi dolega az trafilam na ta stronke i mysle ze mam nerwice lekowa... Odczuwam paniczny lek przed

przebywaniem w jakiejs wiekszej grupie ludzi a juz o zabieraniu glosu publicznie to nie wspomne... Czy ktos by mi pomogl ??

chcialabym pogadac z kims o tym. Moje gg: 9851577
Aga 18

przez Gość 14 lis 2005, 20:34
Nie tylko tak myślę, ale i psycholog przestrzegał mnie przed

przedwczesnym "szufladkowaniem się". Tzn, zakwalifikowanie się z góry do jakiejś psychicznej dolegliwości. Samo to, że

przebywanie w większej grupie ludzi wywołuje w tobie lęk, lub zabieranie w jej głosu, nie konicznie może oznaczać, że od razu

chorujesz na tą przypadłość, może to być zwyczajna trema. Spróbuj popatrzeć na siebie zupełnie z zewnątrz, nie sugerując

swoim myślą niczegokolwiek. A przede wszystkim nie wmawiaj sobie, że to co jest nam przydaża się Tobie, tylko np. w mniejszym

stopniu. Siła autosugestii niestety działać może w 2 strony. Póki co to niewiele o sobie napisałaś, napisz więcej, postaraj

sie dokładnie opisać co się dzieję a postaramy się pomóc. Aha, sprawdź czy podałaś dobry numer GG.
Gość

przez MarekMarecki 14 lis 2005, 20:38
Ten "Gość" to ja, zapomniałem się zalogować.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg