Witajcie ponownie :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie ponownie :)

przez Tornado 15 gru 2010, 11:41
Witajcie Wy, starzy znajomi i Wy, którzy po mnie przyszliście.
Już od dawna mam tu profil i kiedyś pisywałam dość często, później - z różnych w sumie powodów - forum odstawiłam...
Trochę mnie przytłaczała ilość problemów różnych osób - bardzo zawsze się wczuwałam w sytuacje tutaj opisywane, a i rodzinne problemy sprawiły, że miałam mniej ochoty dzielić się własnymi przemyśleniami. Tyle się zdarzyło od tamtej pory...
Mam nadzieję, że uda mi się na nowo tu wkręcić - wiele mi to forum dało, a i ja być może będę mogła i z siebie dać, być może komuś pomóc (ktoś stwierdził, że mam do tego dar, więc a nóż się uda ;) ).
Patrząc po nazwach użytkowników jakie się wyświetlają nie odnajduję znanych mi nicków (choć przyznam, że nie zdążyłam jeszcze zbyt wielu tematów odwiedzić), stąd witam wszystkich bardzo serdecznie :)
Jak wspomniałam, wiele się u mnie zmieniło, ale w chwilach, kiedy będę miała możliwość (fizyczną i psychiczną - bo problemy mam niemałe w tej chwili z obecną sytuacją - postanowienie o rozwodzie, potem druga szansa, i znów brak perspektyw) będę co nieco pisać o sobie (może nie w poście powitalnym), a i w miarę upływu czasu i Was postaram się poznać :)
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]