Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie ponownie :)


Tornado

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Wy, starzy znajomi i Wy, którzy po mnie przyszliście.

Już od dawna mam tu profil i kiedyś pisywałam dość często, później - z różnych w sumie powodów - forum odstawiłam...

Trochę mnie przytłaczała ilość problemów różnych osób - bardzo zawsze się wczuwałam w sytuacje tutaj opisywane, a i rodzinne problemy sprawiły, że miałam mniej ochoty dzielić się własnymi przemyśleniami. Tyle się zdarzyło od tamtej pory...

Mam nadzieję, że uda mi się na nowo tu wkręcić - wiele mi to forum dało, a i ja być może będę mogła i z siebie dać, być może komuś pomóc (ktoś stwierdził, że mam do tego dar, więc a nóż się uda ;) ).

Patrząc po nazwach użytkowników jakie się wyświetlają nie odnajduję znanych mi nicków (choć przyznam, że nie zdążyłam jeszcze zbyt wielu tematów odwiedzić), stąd witam wszystkich bardzo serdecznie :)

Jak wspomniałam, wiele się u mnie zmieniło, ale w chwilach, kiedy będę miała możliwość (fizyczną i psychiczną - bo problemy mam niemałe w tej chwili z obecną sytuacją - postanowienie o rozwodzie, potem druga szansa, i znów brak perspektyw) będę co nieco pisać o sobie (może nie w poście powitalnym), a i w miarę upływu czasu i Was postaram się poznać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×