wyniki badań,diagnozy i inne

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

zchmurami

przez Valeria 17 sie 2010, 22:21
kochana
bolerioze wykluczyli mi na oddziale neurologicznym ,mialam test z płynu mr.bo tez to podejrzewali,az mi głupio pisac o tych tonach badan,ktore mialam ale lekarze musza wykluczyc wszystkie fizyczne dolegliwosci zeby postawic diagnoze czy nie tak???Mimo wszystko czuje niedosyt:P.testy na pasozyty tez mialam..wszystko prawie mialam.....
u mnie atak zaczyna sie takim jakby niepokojem ,ktory narasta pojawiaja sie zawroty głowy,uczucie ze ..umieram ze za chwile cos złego sie stanie,ze musze uciakc a nie moge...potem jest koszmarny atak paniki oczoplas,ucisk w tyle głwoy a potem jak jest juz do niewytrzymania to lece do kibelka zwymiotowac po czym uczucie nacisku ustepuje...wtedy jest"nie zaczepiaj nie dotykaj nie mow do mnie...zostaw mnie w spokoju.."jestem bardzo agresywna i jak mi sie ktos nawinie to jest ciezko....po wszystkim dopadaja mnie wyrzuty sumienia,lek przed kolejnym atakiem,uczucie bezradnosci,strach,nienawisc do samej siebie...zmeczenie,zniechecenie..i wiele innych negatywnych emocji...
te ataki poteguje zmiana cisnienia atmosf,cykl miesieczny,stres ..czasem wystarczy pierdola,,zeby je wywołac....podobnie jak u Cieie mi tez towarzyszy silny bol podbrzusza (myslalam ze to jajniki,jelita,mialam kolonoskipie)..i nie kopne Cie w nos tylko podziekuje z wsparcie i dobre słowo...bo zacznam wierzyc i widziec ze ne jestem sama..ze wiele osbo cierpi tak jak ja albo gorzej . obserwuje ludzi na ulicy i zastanawiam sie co kazdy z nich mysli,przezywa.....
totakie czary mnie troche usmiadomił ze nie jestem "wonder woman":P i musze ruszyc dupe i wziac sie za swoja łepetyne:)ze to ze sie wstydze potrzebuje pomocy..chociaz to tak bardzo boli....ze jestem zagubiona....

buziaki

Sortuj wg