Witam wszystkich

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam wszystkich

przez norweg 03 lis 2009, 22:43
Witam, mam 23, studiuje i od paru miesięcy jestem żonaty z czego bardzo sie ciesze, gdyż trafiłem na wspaniała osobę. Zawsze wiedziałem, że ciężko mi idzie poruszanie sie w nowych wymagających sytuacjach. Chyba od zawsze bałem sie nowych zadań i wyzwań. Jestem osobą, która bardzo się zamartwią gdy słyszy krytykę. No właśnie i chyba to jest mój największy problem, który odbiera mi radość życia. Czasami nawet najmniejsze słówko krytyki powoduję, że rozmyślam o tym całymi godzinami. Dlaczego jakaś nawet nieznana osoba powiedziała coś krytycznego wobec mnie albo potraktowała mnie w taki zły sposób.
Pozdrawiam wszystkich!!!

Re: Witam wszystkich

przez Słowianka 04 lis 2009, 08:56
Witaj Norweg.
Może poprostu jesteś bardzo wrażliwy?Ja też bardzo przeżywam wszelką krytykę.
Pozdrawiam
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

Re: Witam wszystkich

przez ewaryst7 04 lis 2009, 11:57
Hej.Przecież każdy jest krytykowany.Z tej prostej przyczyny , że ideałów NIE MA.Ja krytykuję(w myślach) innych , inni krytykują mnie , i tak koło się toczy.Kiedyś siebie nie lubiłam , dzisiaj jest inaczej.jestem dla siebie łaskawsza.Staram się żyć z ludzmi w zgodzie.I powiem Wam , że nie jest to takie trudne.Być miłym , życzliwym , i pomocnym.Krytyki nie słyszałam już dawno...Zachęcam was do pracy nad sobą..:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg