Witam :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam :)

przez Foesk 04 paź 2008, 06:16
Witam wszystkich na tym forum. Postanowielem sie zarejestrowac na tym serwisie. Moze chociasz w jakims stopniu zrozumie swoja nerwice. Aktualnie chodze na psychoterapie wczoraj jeszcze bylem u lekarza psychiatry i dostalem leki o nazwie Citabax. Jak na razie staram sie nie myslec o nerwicy.Probuje zyc normalnie ale czasami nie mam po prostu juz sily,zobaczymy czy leki zlagodza moje objawy. :cry:

Pozdrawiam wszystkich :):):)

Re: Witam :)

przez Ridllic 04 paź 2008, 11:17
Sześc Foesk witamy wśród nas mam nadzieje ze nie tylko złagodzisz objawy ale też na stałe sie ich pozbędziesz po za tym dobrze sie jest powymieniać doświadczeniami ;)

Pozdrawiam
Ridllic

przez inez3 04 paź 2008, 22:46
Foesk, witaj! tu napewno znajdziesz zrozumienie... kazdy z nas czasem watpi, ale jak zapewne wiez nie wolno sie poddawac. jeszcze raz witam serdecznie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 06 paź 2008, 09:31
Hej Foesk, miło Cię poznać. Zapraszam do rozmowy na forum.
Pstryk

przez Spadająca_Gwiazda 06 paź 2008, 10:26
Również pozdrawiamy i witamy w naszym skromnym gronie :)
Powiedz co się stało że czujesz się tak źle?
Spadam jak liść, spadam niczym gwiazda. Znajdując wiarę podążam tam gdzie Ty..

przez Foesk 06 paź 2008, 12:49
A czuje sie zle juz od dluzszego czasu. Zaczele sie dosc lagodnie drzenie rak. Z czasem objawy sie nasilaly zaczelem miewac leki przed ludzmi ciezko mi bylo nawizywac nowe znajomosci zaraz caly latalem. Pozniej zaczelem wmawiac sobie rozne choroby sercowe(zawal) trzy razy po mnie karetka przyjezdzala i za kazdym razem mi mowili ze to nerwica i nie potrzebnie sie nakrecam. Mialem juz chyba wszystkie mozliwe badania robione zwiazane z sercem,wszystko wychodzilo ok ale ja dalej sobie wmawialem ze cos jest nie tak. Aktualnie staram sie nie myslec o tym ale ciezko. Bylem ostatnio u psychiatry i dostalem lek o nazwie CITABAX jak na razie jest dobrze przynajmniej sie nie nakrecam jak zawsze to robilem.Zobaczymy jak lek zacznie dzialac w pelni.

przez Pstryk 07 paź 2008, 09:15
No to skoro te wszystkie badania nie stwierdziły żadnej dolegliwości fizycznej, to te wszystkie objawy somatyczne są wywołane nerwicą. Nerwicę też można wyleczyć ale nie samymi lekami. Leki jedynie osłabiają objawy somatyczne, lecz jeśli problem tkwi głębiej [a na pewno tkwi] to potrzebna jest także terapia. Znalezienie i zrozumienie przyczyny problemu to ogromny krok w leczeniu nerwicy.
Pstryk

Sortuj wg