Co mi jest??? Błagam o pomoc!!!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: Co mi jest??? Błagam o pomoc!!!

przez pszczolka13 11 paź 2008, 12:42
No właśnie byłam u mojego lekarza rodzinnego. I to usłyszałam od lekarza, który mnie leczy od małego, który mnie dobrze zna...

przez krysiunia 11 paź 2008, 13:06
droga pszczołko!!!! ja mysle ze ty masz poprostu nerwice ktora wyszła własnie w okresie dojrzewania,moze to przesciowy etap a moze poprostu cos sie dzieje i jest jakis problem....narazie mysle powinnas isc do nablizszej apteki i poprosic farmaceutki o polecenie jakiegos dobrego,,syropu lub tabletek na uspokojenie opowiedz jakie masz objawy,,,jezeli to nie pomoze i bedzie dłuzej trwac i juz nie bedziesz sobiew radzic idz do specjalisty a napewno ci pomoze i bedzie dobrze! pozdrawiam trzymaj sie :P
krysiunia

przez Pstryk 12 paź 2008, 09:43
Aha, myślałam, że byłaś u jakiegoś specjalisty i trafiłaś na konowała. Wobec tego spróbuj u specjalisty - nie poddawaj się :!:
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pszczolka13 19 paź 2008, 21:03
Doszedł nowy objaw. Drętwieją mi ręce bez powodu. Nagle. I jeszcze jest tak, że od czasu do czasu jak popatrzę na ręce to jedna jest lekko sina, a druga prawie, ze biała. Może to dziwnie brzmi, ale tak jest naprawdę. Już kompletnie nie wiem, co o tym myśleć...

przez Fenrir 20 paź 2008, 01:23
A zrobiłaś coś bardzo prostego ? - zmierz sobie ciśnienie :roll:
Show must go on :>
8949583 gy gy :)

przez krysiunia 20 paź 2008, 08:52
droga pszczółko....masz nerwice , uspokoj sie.....jescze raz ci powtarzam kup sobie cos na uspokojenie np,walerin kalmas,,,,dodatkowo magnez z wit.b6 i herbate z melisy ,,,,pij sobie 2 razy dziennie ,magnez bierz i tab tez,,,,a nepewno bedzie o wiele lepiej ....jezeli nie to musisz isc do psychiatry lub psychologa ale to juz chyba z rodzicem bo nie masz ukonczone 18 lat a nieewiem czy lekarz wtedy mogłby wypisac ci leki antydepresyjne...zycze ci powodzenia naprawde !!!! trzymaj sie :P
krysiunia

przez Misiek 20 paź 2008, 12:15
Będzie dobrze... :smile:

przez pszczolka13 20 paź 2008, 21:11
Ciśnienie miałam mierzone w szkole. Higienistka nie podała mi wyniku, ale mierzyła 4 razy... W końcu powiedziała, że wszystko jest ok i kazała wrócić do klasy(to były takie rutynowe badania).

przez Gigusia 20 paź 2008, 21:51
Pogadaj szczerze z mamą i idz do lekarza niech ci zrobi podstawowe badania to wcale nie musi być nerwica podstawą do zdiagnozowania newicy są kompletne badania przy tarczycy czasem też są podobne objawy jak przy nerwicy ;))Trzymaj sie i próbuj wymusić za wszelką cenę te badania bo to ważne

---- EDIT ----

Głowa do góry będzie ok

przez danuta2543 21 paź 2008, 08:00
posłuchaj krysiunia pisze prawdę idz do apteki i opowiedz w skrócie swoje objawy a pani magister na pewno tobie pomorze nie zwlekaj

przez Pstryk 22 paź 2008, 09:17
pszczolka13, a pedagog szkolny :?:
Pstryk

przez pszczolka13 26 paź 2008, 13:12
U pedagoga byłam. U psychologa szkolnego też.Postanowiłam, że spróbuję się leczyć na własną rękę. Moja koleżanka załatwiła mi takie tabletki, one są na receptę, na uspokojenie, nazywają się Bellergot. Co prawda nie działają tak jak bym tego oczekiwała, ale przynajmniej pozwalają mi spokojnie zasnąć, bo działają na mnie nasennie. Czy może wie ktoś, czy mogę je bezpiecznie brać? Tzn. czy nie uzależniają, bądź nie jestem za młoda? A czy są jakieś środki, które mogę brać bez recepty? Bo głupio jest mi się spytać o to w aptece...

przez mag27 26 paź 2008, 13:21
Witaj pszczolka13 ! Chciałabym Cię ostrzec przed zażywaniem leków na receptę bez konsultacji z lekarzem!!! Możesz zrobić sobie więcej krzywdy, niż pożytku!!! Naprawdę wstrzymaj się przed tym, bo to jest bardzo nieodpowiedzialne podejście. Przecież chcesz czuć się lepiej i zapewne nie chcesz nadal pogarszać sytuacji ( a taki może być efekt tej Twojej kuracji na własną rękę ). Warto tak ryzykować?
Pozdrawiam Cię i wierzę, że podejmiesz mądrą decyzję! Trzymaj się!
Mag27

przez danuta2543 26 paź 2008, 13:22
pszczolka13 nie radze ci brać tabletów które dała ci koleżanka A w aptece możesz kupić ziołowe na uspokojenie one sa bezpieczne

Sortuj wg