powitanko:)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

powitanko:)

przez malajka 06 cze 2008, 21:12
witam!
zagladnelam na to forum poniewaz chcialam znalezc kogos komu moglabym powierzac moje troski..mam problemy z samoakceptacja..przesadnie nie lubie odglosow w domu, jestem jakby uczulona na domownikow..nigdy nie mialam przyjaciol, nawet najlepszej przyjaciolki, a juz jestem studentka,czuje ogromna pustke..jestem z chlopakiem juz dlugo i on jest moim chlopakiem i przyjaciolka i wszytskim doslownie w jednym, a mysle, ze nie jest to dobre bo w koncu nie moge na niego wszytskiego zwalac..czesto czuje sie nieszczesliwa, czegos mi brakuje, mam jakies depresje.Robie awantury w domu, mama mnie wysyla do psychologa ale po 1 jakby z ironia a po 2 nie odwazylabym sie pojsc tam bo wlasciwie nie iem w czym tkwi problem..cos mi ciezkiego w glowie siedzi i utrudnia zycie. chcialabym by ktos mi wyjasnil o co mi wlasciwie chodzi i pomogl mi z tym walczyc.dziekuje za zainteresowaniem sie moim powitankiem, w ktorym wlasciwie nic nie zawarlam:) a wiec dzien dobry:)

Re: powitanko:)

przez Pstryk 07 cze 2008, 08:39
Cześć malajka, miło Cię poznać. Myślę, że jednak nie powinnaś rezygnować z psychologa.
Pstryk

Re: powitanko:)

przez szatz 08 cze 2008, 12:38
Dzień dobry malajka, myślę,że bethi, dobrze radzi.Pozdrawiam :D
jeszcze będzie normalnie...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg