Nowa ale w temacie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Nowa ale w temacie

przez niebieski_motylek 05 mar 2006, 18:46
Czesc,
Ataki paniki miewalam czesto... teraz sie troche uspokoilo,,, i nie mecza mnie czesto napady... a jesli juz jestem w stanie nad nimi panowac i mijaja szybko. (byla arytmia serca.. dusznosci.. nudnosci....)
Ale niestetym potrzebuje porady dla mojej mamy (75 lat) u ktorej sie odezwala silna nerwica. Jej nerwica objawia sie przez "hyperventilation"i niekontrolowanym strachem i omdleniem...drgawkami... tak ze wyladowala na pogotowiu... bo myslalam ze to zawal...EKG, i krew do badania nie wyklazaly jednak spraw sercowych.... .
Miala juz takie ataki... tyle ze z innymi objawami.... i brala leki...
Ale probuje ja namowic na psychoterapie.. czy ktos ma namiary na dobrego psychoteraupety lub psychologa w Bielsku...-Bialej...
;) Wielkie dzieki za pomoc i zycze Wam duzo sily i usmiechu w walce z "Demonami" duszy...
niebieski_motylek

what does not kill me makes me stronger...

przez Mefisto 05 mar 2006, 18:55
Witaj niebieski motylku :)

przez bibi 05 mar 2006, 23:08
witaj motylku niebieski:D
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paula 06 mar 2006, 13:46
Witaj niebieski motylku!
cokolwiek tu wymienisz, zdarza sie to wielu!

przez reirei 06 mar 2006, 15:30
Witaj na forum
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez drań 06 mar 2006, 17:10
Witam na forum;)
ExModerator

przez niebieski_motylek 07 mar 2006, 05:46
Dzieki za powitanie :)
motyl

przez toya75 07 mar 2006, 06:51
Witam.Myslę ze prawie kazdy z nas na forum był kilaa razy z atakiem na pogotowiu i wiesz mi że to nic przyjemnego.Dlatego myślę że psychoterapia może tak ale dla osoby w zaawansowanym wieku te lęki to duże obciązenie fizyczne.Myslę ze powinnaś się udac z mamą do specjalisty aby wspomoc się farmakologią.Przeciez kobieta może sie jeszcze cieszyć pełnią życia a nie ciąglym strachem że umiera.Psycoterapia byc może pomoze ale na pewno bedzie to wymagało dłuższego czasu i mama twoja może sie pogrązyć jezscze bardziej.Zyczę dużo zdrowia twojej mamie i tobie oczywście,rozumie cie doskonale bo sama mam chorą mamę na depresje i nie lubie patrzec gddy sie jej odnichciewa żyć.
toya75

Sortuj wg