Jak nawiedzić kogoś we śnie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez mark123 09 sty 2016, 19:14
ekstraktzaloesu napisał(a):To mogło być uprowadzenie przez istoty pozaziemskie. Poczynili zmiany w Twoim mózgu i teraz dzieją się takie rzeczy. Tobie wydaje się, że to był sen, a w rzeczywistości palce maczali w tym jacyś manipulatorzy.

Jestem sceptyczny wobec takich rzeczy, ale czasem jednak rozważam, czy przypadkiem naprawdę nie gmerali w mojej psychice jacyś obcy, albo jacyś naukowcy badający jakąś tajną technologię wpływania na psychikę; bo nie umiem znaleźć "normalnego" wyjaśnienia, dlaczego jestem taki, jaki jestem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez ekstraktzaloesu 10 sty 2016, 00:57
mark123 napisał(a):dlaczego jestem taki, jaki jestem.
A jaki jesteś?

przez mark123 10 sty 2016, 09:22
ekstraktzaloesu napisał(a):
mark123 napisał(a):dlaczego jestem taki, jaki jestem.
A jaki jesteś?

Mam wiele cech/problemów z psychiką, dość rzadkich, o niektórych z nich nawet nie mogę znaleźć żadnych informacji w internecie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg