Esci spin-off

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Esci spin-off

przez Tojaaa 03 cze 2014, 08:23
Cześć, gdzie są wszyscy? Pochowali sie czy ozdrowieli? Ja dalej z dnia nadziei, pełna spina i stres. Żyć tak sie nie da.

Lunatic, jak u Ciebie, co w pracy?

Esci spin-off

przez terminal 03 cze 2014, 10:25
No właśnie też się zastanawiam gdzie wszyscy pouciekali :)
Tojaaa byłas już u lekarza?
Dobry wieczór państwu. Minęła godzina 20:53. Za chwilę przedstawimy ostatni odcinek serialu "Poprzez prerię Arizony". Ze względu na ogromne zainteresowanie serialem prosimy telewidzów o wyłączenie telewizorów, ponieważ podwyższony pobór mocy może spowodować częściową awarię w podstacji.

Esci spin-off

przez lunatic 03 cze 2014, 10:40
Tojaaa
Oszuści jacyś, miesiąc robiłem za darmo i na koniec nikt nic mi nie powiedział, ani słowa, widocznie potrzebowali na ten czas kogos takiego bo dwie osoby były wtedy na urlopie i brakowało do pracy, w domu mi mowia zeby to zgłosić do inspekcji pracy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Esci spin-off

przez terminal 03 cze 2014, 10:51
lunatic napisał(a):Tojaaa
Oszuści jacyś, miesiąc robiłem za darmo i na koniec nikt nic mi nie powiedział, ani słowa, widocznie potrzebowali na ten czas kogos takiego bo dwie osoby były wtedy na urlopie i brakowało do pracy, w domu mi mowia zeby to zgłosić do inspekcji pracy

Ale chyba zanim podjąłeś prace omówiłeś jakieś warunki współpracy, podpisałeś umowę na czas próbny?
Dobry wieczór państwu. Minęła godzina 20:53. Za chwilę przedstawimy ostatni odcinek serialu "Poprzez prerię Arizony". Ze względu na ogromne zainteresowanie serialem prosimy telewidzów o wyłączenie telewizorów, ponieważ podwyższony pobór mocy może spowodować częściową awarię w podstacji.

Esci spin-off

przez lunatic 03 cze 2014, 11:20
bez zadnej umowy było

Esci spin-off

przez terminal 03 cze 2014, 11:22
lunatic napisał(a):bez zadnej umowy było

To dałeś się oszukać.
Następnym razem podpisuj umowę na okres próbny, a jak nie będą chcieli to dziękuj i nie pracuj. Wiadomo wtedy, że oszuści.

Esci spin-off

przez Ferdynand k 03 cze 2014, 12:44
Tojaaa, gdzie? kota się wystraszyli :o :lol:
Naczelny Użyszkodnik

Esci spin-off

przez Tojaaa 03 cze 2014, 17:47
lunatic, koniecznie to zgłoś do inspekcji, ale chamstwo, no takiej perwy juz dawno nie widziałam.

Ferdek, kto znowu kiciusia sie wystraszyl?

Terminal, wizytę mam w przyszły wtorek. Ciekawe czy wskoczyć na wyższa dawkę paro

Esci spin-off

przez lunatic 03 cze 2014, 18:58
zaluje ze tak wyszło bo jak sie tym zająłem to sie lepiej czułem, teraz znow licze tylko na leki :(

Esci spin-off

przez terminal 03 cze 2014, 20:13
Lunatic, to niedobrze że liczysz tylko na leki. Licz na leki i na siebie, poszukaj pracy gdzie indziej, aptek jest pełno, na pewno coś znajdziesz. Może jakaś mała apteka?

Esci spin-off

przez lunatic 03 cze 2014, 20:24
problem jest taki ze w małych nie chca przyjmowac na staz, zreszta w ogole nie chca nigdzie przyjmowac na staz i liczba aptek nie ma nic do rzeczy bo po prostu biora ludzi po stazu ktorych nie brakuje, jakby brakowało to by nie było problemu

Esci spin-off

przez terminal 03 cze 2014, 20:32
lunatic napisał(a):problem jest taki ze w małych nie chca przyjmowac na staz, zreszta w ogole nie chca nigdzie przyjmowac na staz i liczba aptek nie ma nic do rzeczy bo po prostu biora ludzi po stazu ktorych nie brakuje, jakby brakowało to by nie było problemu

Rozumiem, że byłeś w każdej aptece w swoim mieście?

Jak liczba aptek może nie mieć nic do rzeczy?? Im więcej aptek - tym więcej szans na pracę.
Wyczuwam zrezygnowanie i poddanie się, a nie opieranie na faktach.

Esci spin-off

przez Ferdynand k 03 cze 2014, 20:47
Tojaaa napisał(a):Cześć, gdzie są wszyscy? Pochowali sie czy ozdrowieli? Ja dalej z dnia nadziei, pełna spina i stres. Żyć tak sie nie da.

Lunatic, jak u Ciebie, co w pracy?

no sama pytałaś weszło takie kocisko zrobiło mhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuushhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
i wszyscy się schowali :lol:
Naczelny Użyszkodnik

Esci spin-off

przez lunatic 03 cze 2014, 20:57
Ferdek
przestan miauczeć w kółko :evil:

Terminal
Nie byłem w kazdej, nie chodze po aptekach, jak ktos potrzebuje zatrudnic kogos to daje ogloszenie albo dzwoni z ogloszenia, kazda prace w wptece tak zalatwialem a nie chodzilem osobiscie, wiem jaka jest sytuacja bo mi to powiedziala juz jedna osoba pracująca w tej branzy

Sortuj wg