Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 28 lut 2016, 01:09
WolfMan, są momenty, że wszyscy sobie świetnie radzimy, nie? Ale to tylko momenty. Ja na przykład dzisiaj jestem w wersji "i'm happy". Tylko nie wiem czy już nie za bardzo...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez WolfMan 28 lut 2016, 01:12
Ḍryāgan, Jak do tego idioty zawitałaby mega depresja to trzeba by mu powiedzieć zepnij poślady i walcz ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 28 lut 2016, 01:13
WolfMan, ale w wersji hipo lub manii można tak powiedzieć. W tym cała rzecz, że wszystko zależy od stadium w którym się jest, nie?
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez WolfMan 28 lut 2016, 01:15
Ḍryāgan, Niby tak,ale ja jestem świadom o co chodzi w każdym stanie.
Nie zapominam co jest grane w głowie

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 lut 2016, 10:51
Witajcie Kochani:*********
Esh wstalam w calkiem dobrym nastroju ale mnie lęki jakies dopadly walsnie.
Pogoda sie popsula. Kropi , szaro i buro.
Zrobie obiadek i na te gry polece. Wczoraj ponad godzine w jedna strone w autobusach z calym tabunem ludzi . Nie lubie autobusow , Tam jest za ciasno i ludzie wchodza mi w moja przestrzen :?
Jakie macie plany?

Milego dnia dla Wszystkich!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 28 lut 2016, 11:05
platek rozy, dzień dobry. Ja też dziś w dobrym humorze. Nareszcie się wyspałem!!! dziś zasnąłem w miarę szybko i obudziłem się o 9.00. Dawno mi się to nie zdarzyło. Ale chyba już wiem co mi pomaga na bezsenność najlepiej ;-)
I dzień dobry wszystkim, którzy tu wejdą dzisiaj :great:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 lut 2016, 12:16
Dzień dobry Kochani!!!

Znów póki co słoneczko u mnie. :yeah: Chłodno, musiałam wczoraj na wieczór podkręcić ogrzewanie.
Jakoś mało ogarnięta jestem dziś, nie wiem, co będę robić, nie wiem, co na obiad, nawet nie wiem w sumie, jak się czuję, chyba całkiem dobrze. :roll:
Póki co zbierałam się z rana powolutku, zrobiłam kółko z psem, kupiłam sobie na śniadanie sernik :shock: , jakaś taka ochota. Młody wróci z treningu to zjemy jakiś fajny lunch ( może pancakesy z syropem klonowym) i zobaczymy.
Idę myć głowę i rozwiesić pranie, coś przedsięwzięłam. :D

cyklopka, Czopki z kofeiną... Brzmi przerażająco... :D

platek rozy, Ḍryāgan, Cieszę się, że póki co Spamowa w dobrych humorach! :great:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 28 lut 2016, 13:23
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 28 lut 2016, 14:00
nieboszczyk, niezmiennie mnie irytuje wklejanie przez Ciebie tych linków z doopy. Robisz to specjalnie, żeby ludzi wkurwiać? Zrób sobie własny wątek z linkami i tam troluj

Spamowa wyspa

przez kryty_k 28 lut 2016, 14:06
Dzień dobry :smile:

Podziwiam Was za chęć bycia, pisania :great:
Zmiana oznacza życie. Kiedy się nie zmieniasz, znaczy, że nie żyjesz.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 28 lut 2016, 15:11
Dzień dobry misie kolorowe,
Dzisiaj lecę do kina na "Ave, Cezar!". braci Coen. :) We wtorek przeprowadzam się do nowego mieszkania.
Miłego dnia spamowicze! :)
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 lut 2016, 15:48
Dzień dobry, szukam chętnych do wymierzenia samosądu.

Uwaga, drastyczne!
http://tygodniksiedlecki.com/t33609-sie ... .i.zam.htm

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 28 lut 2016, 16:07
Dzień dobry Wszystkim :D

Pogoda ładna, nie za zimno, słonecznie. Już prawie wszystko, co zaplanowane zrobiłam. Dzisiaj odwiedzi mnie znajoma, Bardzo przyjemna kobieta, mądra, serdeczna. Cieszę się, bo dawno nie widziałyśmy się. Na takie spotkania nigdy nie żal czasu, nawet książkę warto odłożyć.
Upiekłam ciasto, ciasteczka-z wykorzystaniem mąki owsianej i ryżowej. Rozsmakowałam się w zdrowszych wariantach słodkości-od czasu do czasu. Kupiłam w Almie wczoraj "Mokate Moje Inspiracje Latte Waniliowe" i kamelowe, choć dość drogie /2,19 jedna porcja/, ale smakuje mi :)

Dzisiaj miałam godzinny stan dziwny-myśli złe, ciśnienie wysokie, bicie serce przyspieszone, oderwanie od tu i teraz...minęło na szczęście. Wiosenna aura zapewne powoduje te chwilowe przejścia w inny wymiar...do przeżycia.

Popołudniowo pozdrawiam :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 lut 2016, 16:08
misty-eyed, witaj.

Sortuj wg