Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Aurora88 11 lut 2016, 10:42
Hejka misie :)

Może uda mi się tym razem chwilę dłużej posiedzieć, bo mam problem z konsekwentnym pisaniem w internecie ;)
Chociaż może to i dobrze...
Tak sobie czytam co u Was... :)
na_leśnik, czyli teraz ta praca w Holandii nie wypaliła? :( coś pechowo trafiasz, ale dobrze że się nie poddajesz :)
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 11 lut 2016, 10:46
czesc wam lobuzy

Spamowa wyspa

przez kryty_k 11 lut 2016, 10:50
Dzień dobry :)
Zmiana oznacza życie. Kiedy się nie zmieniasz, znaczy, że nie żyjesz.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 11 lut 2016, 10:54
jak wam mija dzien

Spamowa wyspa

przez kryty_k 11 lut 2016, 11:05
Dzień - ospale - nie wiem, czy to pogoda tak, czy wczorajsze wino, czy tabletki które zaczęłam brać - a może wszystko na raz - nie wiem. Ale zero koncentracji, ból głowy (nie wiem ja się zabrać za pracę - nie jest dobrze)

A u Was?
Zmiana oznacza życie. Kiedy się nie zmieniasz, znaczy, że nie żyjesz.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 lut 2016, 11:12
Dzień dobry!

Chłodek wilgotny u mnie, nie wzięłam rękawiczek i mi ręce zgrabiały.
Ciśnienie chyba siadło, bo słaba jestem, ale nic, mobilizacja i do pracy. Dziś ostatni dzień przed urlopem, ale jeszcze się nie potrafię cieszyc, popołudniu zapewne odbiję, teraz na razie jęczenie. :roll:
Tym razem w domu nie miałam mleka i poranną kawę zażyłam z mlekiem migdałowym. No nie jest to pyszne.
Teraz wreszcie prawdziwa latte.

Miłego dnia Wszystkim!

cyklopka, Kochana nie chciałam, żeby to zabrzmiało moralizatorsko, czy oceniająco, ale słowo pisane czasami nabiera takiego ciężaru. W realu tak byś tego nie odebrała, raczej jako rozmowę na temat.

Aurora88, :papa: Miło Cię widziec! Co u Ciebie, jak nastrój?

kryty_k, Też jestem zamulona, zwalam na pogodę. Trzeba przeczekac.

Marcin2013, Lepiej kuśtykasz dzisiaj?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 lut 2016, 11:40
Dzień dobry Wszystkim! :papa:

Pogoda pod zdechłym Azorkiem... od wczorajszego wieczoru pada śnieg z deszczem. Dachy domów i samochodów białe, ale na chodnikach chlapa, kałuże i ogólnie buro, do doopy!

kosmostrada też jestem zamulona okrutnie i jakaś przybita, no nędza! Mam nadzieję, że się trochę później rozkręcę i nabiorę 10 dkg energii więcej. Nastrój taki, jaka pogoda.
Siedzę w robocie i klikam jakieś głupoty w tabelce... no bez sensu. :bezradny:
Kawka poranna słabo dzisiaj działa, najchętniej wróciłabym w pielesze. Ale jednak trzeba brać "byka za rogi" i zmierzyć się z tym ponurym dniem i nastrojem.
Kcę już wiosny! :why:

Ile będziesz na urlopie i czy masz jakieś plany? :105:

Dobrego dnia Spamowiczom!
Ostatnio edytowano 11 lut 2016, 11:42 przez mirunia, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez kryty_k 11 lut 2016, 11:41
kosmostrada napisał(a): kryty_k, Też jestem zamulona, zwalam na pogodę. Trzeba przeczekac.

Gdyby nie praca - mogłabym przeczekać - ale muszę - nie wiem jak - skoncentrować się na pracy, zaległościach..

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 11 lut 2016, 11:43
Część wszystkim
Ja dziś się wybieram do fryzjera
Lubię chodzić do fryzjera
Ojciec pije
On pije prosto z butelki wódkę
Czy to nie chore?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 11 lut 2016, 12:05
no dzis kuleje ale chodze :)

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 11 lut 2016, 12:33
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 lut 2016, 12:54
b]mirunia[/b], No cześć Słońce! Teraz będzie ten najgorszy czas. Wg medycyny chińskiej to przejście z jednej pory roku w drugą (dojo) powoduje niestabilność organizmu, a zwłaszcza ciężko przechodzi się przedwiośnie. Jeszcze troszkę trzeba wytrzymać. Ja mam dietę pod dojo - dużo warzyw, strączkowych, kaszy jaglanej, mało mięsa i pszenicy... Ściskam Cię mocno, damy radę.
Urlop u mnie taki jak zwykle - czyli ogólnie luz dwa tygodnie, ale wpadać do pracy będę pomieszać w papierach ( i podlać Zbyszka :D ). Młody w pierwszym tygodniu wyjeżdża na zgrupowanie, chcemy gdzieś wyskoczyć ( 15 lat nie byliśmy nigdzie sami :roll: ), ale wiesz jak to ze mną, mam takiego lęka, że jak pomyślę to mnie mdli. Więc zobaczymy.

kryty_k, Nie wiem, czy Cię to wesprze, ale kiedyś jak przyszłam na terapię z rykiem, że nie wiem, jak pójdę do pracy, to moja T. mnie zapytała - A co by Pani robiła w domu? Zdałam sobie sprawę , że tam tak samo kiepsko bym się czuła, a tak to przynajmniej pozór robię, że jakoś funkcjonuję i się nie poddaję. Człowiek sam siebie tym sposobem nakręca i nie pozwala zupełnie utonąć. A że błędy porobiłam w robocie z braku koncentracji, trudno, tak bywa. Robiłam tyle, ile mogłam na dana chwilę.

Marcin2013, No to zaraz znów będziesz fikał na randkach... :D

Lusesita Dolores, No widzisz, jakaś przyjemność jednak będzie w tym dniu. Rób swoje moja droga, w doopie czyjeś chlanie.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 lut 2016, 13:20
Dzien dobry :********
U mnie dramat samopoczucie. Mam takiego dola ze siedze i mam placz u konca nosa . Do tego odmozdzenie i dereala jak talalalaa.
Pogoda fatalna - wczoraj slonce , deszcz pol dnia a drugie pol snieg no i jeszcze halny.
Dzis nawala sniegodeszczem i generalnie straszna kooopa.

Dostalam w pracy propozycje starania sie o lepiej platny staz --- u nich . Jutro jade na bezrobocie poskladac w tej sprawie papiery. Nie wiem czy mi przyznaja ale mam jakas tam szanse.
Jest mi milo ze ktos docenia to co robie i widzi ze jestem w tym naprawde dobra.

Chociaz dzis najchetniej ucielabym sobie leb u samego zada.
Siet, siet , siet!

kosmostrada , mirunia
tulam Was goraco:********** dolaczam sie do Was w cierpieniu.
Niechze bedzie wiosna juz! Niechze bedzie slonce ! Bo ja kutfa ocipieje !
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Aurora88 11 lut 2016, 13:22
mirunia, współczuję śniegu :shock: mam dość śniegu. nie chcę żeby przychodził znowu, niech już zniknie zima!

kryty_k, straszna zamuła dzisiaj, deszczowo i nędznie; a w ogóle to cześć, nie widziałam Cię tu wcześniej! Gdzie mieszkasz, jeśli to nie tajemnica?

kosmostrada, ahoj, co planujesz na urlop? Jakiś wyjazd będzie? Urlop z okazji ferii?
Ja jestem *ekhem* (odpukać) tak jakby zdrowa 8) znaczy po terapii, ogarniam teraz życie w trybie ekspresowym, uczę się grafiki, będę zakładać nawet firmę! Czasami jeszcze mam lęki w nocy bo tyle się w życiu dzieje że tego się nie da spokojnie przerobić, ale jest prawie normalnie :mrgreen:
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Sortuj wg