Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 30 gru 2015, 17:41
tapetowy a toaletowy to to samo
poddalismy sie po 1 kwetapinie :(
outsider

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 30 gru 2015, 17:44
tosia_j napisał(a):poddalismy sie po 1 kwetapinie :(

:(

Spamowa wyspa

przez Davin 30 gru 2015, 17:50
Kuźwa 1000 myśli na sekunde i czasami się zastanawiam czy nie przyjebać głową w ścianę. :roll:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 gru 2015, 17:51
Mama wymyśliła bigos, sernik i rybę na nowy rok, więc kuchnia wygląda jak przygotowania przedświąteczne bis :hide:
A mnie trafił taki brak apetytu, że aż mi niedobrze i nerwowy kaszel jak myślę o jedzeniu :zonk:

Jakiś mały pożytek z najścia mnie rano był, bo się dowiedziałam czegoś o W., o czym nie miałam bladego pojęcia. Już nie będę pisać wprost, bo i tak już walę sprawami osobistymi na wszystkie strony, ale chodzi o coś, czego idzie bardzo współczuć, a przez to trochę podziwiać, że mimo tego jest jaki jest. Parę rzeczy mi się przez to jeszcze rozjaśniło i wskoczyło na swoje miejsce. Bo ja to na pewno potrzebuję codziennie kolejnego powodu, żeby go bardziej lubić i bardziej się o niego troszczyć. Chyba se pójdę płaknąć, serio :cry:

Przyjaciółka do mnie pisała, że jeśli się będzie jutro dobrze czuła, to przyjedzie do Krakowa i gdzieś pójdziemy. Nie jest to pewne, ale jakiś płomyk nadziei na Sylwestra poza domem :mhm: Ważne, że ktoś o mnie myśli.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 30 gru 2015, 18:07
Davin napisał(a):Kuźwa 1000 myśli na sekunde i czasami się zastanawiam czy nie przyjebać głową w ścianę. :roll:

No to przejebać... też cały dzień dzisiaj mam ochotę zrobić sobie krzywdę

Spamowa wyspa

przez Davin 30 gru 2015, 18:13
Ḍryāgan, ja nie mam ochoty na to tylko mnie te myśli denerwują. Jakbym chciał sobie krzywdę zrobić to już by mnie nie było na tym świecie ale na szczęście jest cząstka nadzieji.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 30 gru 2015, 18:16
Davin, a ja już mam coraz mniej nadziei. Czuję się cholernie sam i mam dość wszystkiego.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Davin 30 gru 2015, 18:21
Ḍryāgan, ja też jadę na rezerwie. Wszystko mnie denerwuje i brakuje mi sił żeby ruszyć.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 30 gru 2015, 18:40
Davin, ale przynajmniej masz dla kogo się starać.A mój los nikogo nie obchodzi.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 gru 2015, 18:48
Padam na pysk , dziwie sie i podziwiam i sobie kupie za to w nagrode nowy telefon --- na malenkie raty jak moja lodowe ( zreszta i tak musze bo ten stary co mam teraz co i rusz sie wylacza) jak ja u licha pracuje ???!!! Normalnie dramat jak sie czuje . Moja glowa jest dziwna i pojebana. :roll:

mirunia no ogarniam sie ale nie wiem jak bo czuje sie okropnie i cos czuje ze ten lek nie zaskoczyl u mnie a mial juz dosc czasu by to zrobic bo to neuroleptyk a nie antydepresiak wiec pewnie juz nie zaskoczy a wtedy serio juz nie ma mi co zapisac :bezradny: Smazylas te nalesniczki????

kosmostrada czekam na zdjecie:P

Musialam dzis jednego pana pocieszac bo Pan cierpial na depresje i fobie spoleczna i te kursy byly jedynymi jego wyjsciami do ludzi... No i koniec konoc w mu dalam namiar na moja T. :mhm:

Ide odpoczywac bo wypralam sie z wszystkiego na dzis.
Ostatnio edytowano 30 gru 2015, 18:49 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez tosia_j 30 gru 2015, 18:49
i tak obadwaj wyjąc
swe rany lizali
wszytcysmy tu na spamowej
nad niemi płakali
outsider

Spamowa wyspa

przez Davin 30 gru 2015, 18:50
Ḍryāgan, jak mam się postarać coś zmienić to tylko dla siebie. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 30 gru 2015, 18:52
Davin, dla siebie to ja mam cholerną ochotę skończyć to wszystko w jednej chwili. Dobra, nie zrobię tego, ale kusi mnie mocno

Spamowa wyspa

przez Sigrun 30 gru 2015, 19:01
Czesc ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Sortuj wg