Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Nortt 25 gru 2015, 03:08
ja piedole, kiedyś taka dyskusja szła że aż przeglądarka płoneła errorami od ciagłych odświeżeń, a teraz, ćóż, to już chyba panie ordynatorze, to już tylko zgon obwieścić
Wenlaflaksyna, Mirtazapina i symbolicznie Metylofenidat
''Jak możesz twierdzić, że kochasz jednego człowieka, skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi, których kochałabyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznała? Ale nigdy ich nie poznasz.''

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 25 gru 2015, 08:56
Aurora88, Carica Milica, dziewczyny wybaczcie, wczoraj miałam złożyć Wam życzenia imieninowe i mi umknęło, chyba przez przejedzoną głowę :(
a więc wszystkiego najlepszego i spełnienia tego, o czym tylko marzycie :) :*

acherontia-styx, właśnie ja popełniłam ten błąd i nie dotarłam na pasterkę :roll: :D
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 25 gru 2015, 09:28
Witam :papa:

Jak tam u Was po wigilii?
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 25 gru 2015, 09:37
Witajcie, ja jestem okrutnie przejedzona 8)
czas odpocząć, po tych długich i ciężkich przygotowywaniach!
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 gru 2015, 10:20
Witajcie :********
ja przezylam ale czulam sie na poczatku fatalnie , mdlilo mnie tak ze marzylam o powrocie do domu , do tego mialam bujania , derealae , dopiero za jakis czas minelo i do wieczora byl wzgledny spokoj. Wzelam afka ale ja nie wiem czy tylko ja tak mam czy inni tez z e on na mnie dziala ze dwie godziny i kaput , po dzialaniu tabletki :bezradny: :bezradny: powiem mojej lekarce jak pojde 12 stycznia zeby mi na doraznie zapisala jakies nie wiem inne benzo? bo to jest paranoja , 2 godziny :shock: :shock: :shock: inne tabsy mnie kurde trzymaja po dwa dni a to co trzeba to 2 godziny :? :?

Dzis moze na spacer pojde jak mi sie uda bo zamierzam wziac ten solian zaraz po sniadaniu.
Doszlam do wniosku ze moje zawroty to moze nie sa jednak od nerwow i pojde jeszcze raz do laryngolozki moze ten blednik mi siada znow??? Bo normalnie mnie odrealnia jak ruszam glowa w gore i w dol... Mial cos ktos podobnie?

A dzis jak bede w stanie to zamierzam spacerek a jak nie bede w stanie to bede ogladac filmy tak jak cyklopka. Generalnie swieta mnie stresuja , za bardzo.

Co dzis planujecie? jaka forma odpoczynku???

Milego dnia !

Pochwale sie bombka ktora robilam trzy dni !
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 25 gru 2015, 10:25
platek rozy, dzień dobry.

Ja to dzisiaj i jutro siedzę w domu. Gdyby nie to że wigilia była u mnie w domu, to w ogóle bym nie obchodził świąt.
Jeszcze tylko wywieszę kartkę "kolędnikom dziękujemy" i po sprawie.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 gru 2015, 10:46
Purpurowy, :papa: :papa: dla mnie od kiedy choruje swieta sa za duzym stresem :(

A pochwale sie ze moja rybka po grecku i bigos wigilijny wszytskim smakowal bardzo i nawet brat P wzial dokladke :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 25 gru 2015, 10:49
Witam wszystkich
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 25 gru 2015, 10:50
Ḍryāgan, cześć.

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 25 gru 2015, 10:58
siemano

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 25 gru 2015, 11:12
Co robicie w ten "piękny" świąteczny poranek?
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez mirunia 25 gru 2015, 11:13
Dzień dobry! :papa:

Wigilia upłynęła w miarę spokojnie. Oczywiście popróbowałam wszystkich potraw Bratowej, pojadłam sobie. Wróciłam na Pasterkę z Watykanu, ale nie obejrzałam do końca, bo zaczęłam przysypiać.
Dzisiaj jest też piękny, słoneczny dzień, zaraz idę do kościoła, a później trochę domowo spędzę dzień. Na obiad idę do Brata, mamy się jeszcze zdzwonić, gdyby zmieniły się im plany.

platek rozy, bombka piękna! Ale cierpliwa byłaś robiąc ją. :great:
Przeżyłaś wigilię, a te wszystkie objawy to normalne przy stresie w obcym miejscu. A afek faktycznie działa krótko, ale 2 godz. to zbyt mało, zależy ile go wzięłaś, jak okruszynkę, to co się dziwisz? Przynajmniej 0,25mg - to jest minimum, by trochę zadziałał.
Zawroty głowy przy pochylaniu i w górę to raczej kręgosłup, też tak mam.
Dzisiaj odpoczywaj, spaceruj.

Little Red Fox, Zosia_89, JERZY62, :papa: :papa:

Ḍryāgan, Purpurowy, :papa: dobrego dnia!

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 25 gru 2015, 11:16
Ja dziś się zamierzam zabarykadować w domu. Jedzenie sobie przywiozłem od matki. Może coś poczytam. W sumie to nie taki zły sposób spędzania świąt.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 gru 2015, 11:19
Ḍryāgan, hey , ja wzielam lek i czekam co to sie bedzie dzialo.
Sieknie mnie czyliz nie? A TY co porabiasz?

mirunia, Kochana:******** no wlasnie tak mysle ze to chyba nie jest od nerwow ale mam 15 stycznia neurolozke to jej powiem i bede chciala rehabilitacje dostac.
Bombka sie pieknie blyszczy w swietle i przy lampkach choinkowych :105: tylko zdjecie tego nie oddaje .
Kochana no to plan na dzis masz :great: :great: :great: U mnie pogoda tez wspaniala.

Sortuj wg