Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 gru 2015, 02:54
Chciał moderator uspokoić, a tu się jeszcze większy cyrk rozpętał.

Chyba se filma obejrzę, bo nie odczuwam chęci pójścia spać jak normalny człowiek :papa:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez owsik 13 gru 2015, 02:56
To zachowanie SB niczego więcej niszczyć za wygląd i jeszcze kablować. Bo przecież komuś przeszkadza, że brzydki ma swoje zdanie. Banda hipokrytów.

Spamowa wyspa

przez owsik 13 gru 2015, 03:03
Zgnoić nie uspokoić. Też powinienem się śmiać z waszych chorób, mówić wam, że to nic takiego, że wam się wydaje, że weź się w garść. Skoro wy tak podeszliście do mojego problemu, zabronić człowiekowi się żalić. To szczyt dyskryminacji i bezczelności. Ale wiadomo brzydki ma siedzieć cicho i cieszyć się jak głupi do sera.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez tosia_j 13 gru 2015, 09:57
Purpurowy napisał(a):
tosia_j napisał(a):
Purpurowy napisał(a):To ja pójdę żeby się nie nakręcać.
Dobranoc.
prosze prosze
Dober tu siedzi a na depresji placza po nim

Wiesz co? W sumie to mógłbym Ci coś wyjaśnić na PW.
nie dostalam pw
ale pisal tylko ze mogłby a nie ze wyjasni
Witam Wszystkich
outsider

Spamowa wyspa

przez tosia_j 13 gru 2015, 10:04
owsik napisał(a):Właśnie zablokowano i wywalono mi mój watek. Bardzo miłe wspaniałe nie ma to jak dowalić brzydkiemu.
wiesz, wszyscy juz mieli dosc jak sie chełpiszi obnosisz ze swoją brzydotą. zacznij o czym innym. na przyklad ze lubisz porady
outsider

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 gru 2015, 10:11
Dzień dobry wszystkim. Ale się nawyczyniało jak poszedłem wczoraj. Widać taka noc. Sam też trochę nawyczyniałem...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 13 gru 2015, 10:13
cześć robaczki :papa: ;)

owsik, właśnie nie rozumiem trochę usunięcia "Brzydoty"...

Ḍryāgan, co się zadziało?
Ostatnio edytowano 13 gru 2015, 10:17 przez Zosia_89, łącznie edytowano 1 raz
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 gru 2015, 10:16
Witajcie Kochani :********
U mnie brzydka pogoda znow . Juz mam stresa przed jutrem i praca :roll: :roll: do tego w nocy obudzil mnie lęk i jakies piszczenie w uszach :shock: A tak poza tym to bylam wczoraj w bibliotece naukowej , na targu swiatecznym , w Lidlu i odebralam sobie ksiazke o rybach Doroty Wellman i Okrasy.
Ogladalismy pozniej filmik , zrobilismy obiad a ja sobie uklecilam mkolczyki na wigilie do pracy.
Ale czuje sie zle , ws umie to mam caly czas jakis klopot albo z kregoslupem bo jak krece glowa to misie tez kreci nie jakos strasznie ale tak jakby mnie odrealnialo wtedy i nie wiem czy to z nerwow czy nie? Poglebia sie to w sklepach i w pracy.
We wtorek ide do psychiatry , zobacze co powe , czy da skieorwani e na konsultacje do kliniki.Trzeba miec tam cala dokumentacje z dotychczasowego leczenia i watpie zeby mnie przyjeli poza tym jak patrze na wieslawa ktory wyszedl po takim czasie i czuje sie mega zle to nie wiem czy mi sie tez chce w taka klinike pakowac?

A dzis jeszcze nie wiem co bede robila... Stresuje sie przed jutrem bo laze jak pijana i mi sie wydaje ze gdzies glebne.

kosmostrada mialas fajne po południe z tymi pierniczkami :105: beda na swieta smakowitosci:)

Ja za nic sie zabrac nie moge :bezradny:

Obrazek

Obrazek o to to ! ;)

Zycze WAm milej niedzieli !
Ostatnio edytowano 13 gru 2015, 10:18 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez tosia_j 13 gru 2015, 10:16
Czesc zosiu robaczku
Plateczku tez witaj
Ze o baranku nie wspomne :)
outsider

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 gru 2015, 10:22
tosia_j, Hey Tosiu :******** :papa: :papa:

Zaraz jakies sniadanie trzeba stworzyc....
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez owsik 13 gru 2015, 10:22
tosia_j napisał(a):
owsik napisał(a):Właśnie zablokowano i wywalono mi mój watek. Bardzo miłe wspaniałe nie ma to jak dowalić brzydkiemu.
wiesz, wszyscy juz mieli dosc jak sie chełpiszi obnosisz ze swoją brzydotą. zacznij o czym innym. na przyklad ze lubisz porady

To był mój temat mój ból. a porady które nie działają to nie porady tylko pisanie bajek. Skasowanie, go było czystym chamstwem, Bo ja nikogo nie zmuszałem do czytania tego tematu.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 gru 2015, 10:24
Zosia_89, jak kto durny i pijany to wiesz co może nawyczyniać. Chyba faktycznie nadaję się tylko do utylizacji

Spamowa wyspa

przez owsik 13 gru 2015, 10:26
Zosia_89 napisał(a):cześć robaczki :papa: ;)

owsik, właśnie nie rozumiem trochę usunięcia "Brzydoty"...

Ḍryāgan, co się zadziało?

Też tego nie rozumiem widać dla czyjeś podłej satysfakcji mój temat został usunięty. Ten przykład wymownie ukazuje jak drażni ludzi tylko to, że brzydki ma swoje zdanie i nie przyjmuje bajkowych rad. A temat usunął Arhol bez podania przyczyny.
Ostatnio edytowano 13 gru 2015, 10:30 przez owsik, łącznie edytowano 2 razy

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 gru 2015, 10:26
To był mój temat mój ból. a porady które nie działają to nie porady tylko pisanie bajek. Skasowanie, go było czystym chamstwem, Bo ja nikogo nie zmuszałem do czytania tego tematu.

No i założyłeś od nowa. W sumie co za różnica i tak nikt by nie przebrnął tych 250 stron

Sortuj wg