Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Aurora88 08 paź 2015, 15:18
platek rozy, hurra! brawo! udało się :) i super sobie nagrodę kupiłaś! ;) Jutro już będzie dużo łatwiej, najważniejsze że pierwszy dzień przetrwany.
Coś mi przepisali, jakiś żel ale jak mam się nim smarowac, jak ręką nie siegnę :0 może chłopca wieczorem zawołam.... ;) a tak to mam leki przeciwbólowe mam brać.

mirunia, w domu prysznic, nie wanna, ciepła kąpiel nie wchodzi w grę :bezradny:
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 08 paź 2015, 15:35
Cześć Łobuzy ;)

platek rozy, no i super, że dałaś radę ! :great: teraz już pójdzie z górki ;)

Aurora88, Ty kręgosłup, ja zapalenie ścięgna Achillesa :roll: a tak mnie nosi, żeby pójść dzisiaj pobiegać :roll:

amelia83, fajnie Cię widzieć i czytać, że lepiej u Ciebie :smile: długo jeszcze będziesz w szpitalu?

A ja byłam dzisiaj na chwile w mojej jeszcze nie-byłej pracy i mam ubaw :lol: chcieli B. (żmije, którą wyhodowałam sama - znaczy się na szkoleniu u mnie była), to mają :lol: jedna pani doktor zła jak osa, że musi z nią pracować :lol: druga lekarka stwierdziła, że B. ich dzisiaj zamęczy, a jak zapytałam czy aż tak źle to powiedziała tylko 'czuje się jakbym ogród przekopała' :lol:
z tego co dowiedziałam się od kumpeli z pracy to tam się ładne jaja szykują :lol:

a no i w końcu szpital się do mnie odezwał :mrgreen: w poniedziałek kierunek Warszawa :P
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 paź 2015, 16:27
Dziewczynki kochane, jakoś swój wózek popycham, ale jakaś mroczna jestem. Zakładam, że to minie. Fajna wiadomośc, że jutro widzę się około południa z przyjaciółką, zawsze mi te spotkania energii dodają. Teraz muszę się trochę zregnerowac, bo na 19tą do szkoły, a wypadałoby coś kumac.

platek rozy, Kochana*****! Wiedziałam, że dasz radę! No, pierwsze koty za płoty! Teraz już będzie tylko lepiej. Z taką aktywnością, to Cię na dwa staże przyjmą. :lol:
Nagródka fajna jest, nie wiem Kochana, czy tego czyścic nie trzeba...A co masz w środku napisane, jak prac?
Też wracając z pracy zajrzałąm do lumpka, ale nic mnie nie powaliło.

amelia83, Słońce jak dobrze Cię widziec w dobrej formie!

mirunia, Dzięki za tulasy! A jak u Ciebie dziś Kochana?

JERZY62, Jerzyku, jesień to i nastroje mamy podlejsze... Tulam!

acherontia-styx, No nareszcie jedziesz do tego szpitala! Będzie z głowy.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 paź 2015, 16:27
platek rozy, wiedziałam, że dasz radę :great: nooo, super! A teraz im pokażesz, gdzie raki zimują (mam na myśli Twoją aktywność :D ). Jak się rozkręcisz, to wszelkie troski i obawy pójdą precz.
Dobrze, że chociaż dwoje ludzików jest w Twoim wieku, to masz "kumpli" do gadu-gadu.
A żakiecik fajny, taki "partyzancki" styl. :D Zobacz na wszywce, powinien być przepis prania... a jaki ma skład tkanina, żeby Ci się nie zbiegł w wodnym praniu?!
Płatuś, ja dzisiaj w miarę dobrze, tylko łapią mnie zawroty... chyba się ich już nie pozbędę :bezradny: /kręgosłup/

Aurora88, ciepły prysznic też dobry, a później żel... dzwoń do chłopaka, musi pomóc! :D

kosmostrada, ale żeśmy się spiknęły :mrgreen: w pisaniu...
A szkołę masz dzisiaj swoją.... foto?
Ostatnio edytowano 08 paź 2015, 16:33 przez mirunia, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez bonsai 08 paź 2015, 16:33
platek rozy, gratulacje! W końcu mogę przestać trzymać kciuki, trudno było mi bowiem wykonywać dziś proste czynności manualne, uff. Jesteś wielka. :great:

amelia83, bardzo dobre wiadomości, niech już się wszystko układa zdrowotnie. :yeah:

A w ogóle, to zimno jak cholera, brrr.
bonsai

Spamowa wyspa

przez ego 08 paź 2015, 16:46
bonsai, z Ciebie meteorologiczna maruda, zupełnie jak z mojej matki. :mrgreen:
Jak gorąco to źle, a jak zimno to też źle...w każdym razie, zawsze z tą pogodą, jest coś nie tak.
ego

Spamowa wyspa

przez JERZY62 08 paź 2015, 16:47
mirunia, kosmostrada, platek rozy, dzięki za zainteresowanie ;) Niestety na mnie leki minie pomagają, słabo mi pomagają, nie to nie jest myślę depresja to nerwica i napięcie lęk. Teraz jestem dość dobrze zmęczony i na dodatek szumi mi cholernie w prawym uchu. Nic mi się nie chce z tego zmęczenia. Widzę jak Wy również zmagacie się ze swoimi dolegliwościami.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez bonsai 08 paź 2015, 16:50
ego, nie, nie! Po prostu zbyt lekko się dzisiaj ubrałem. :roll: Ale wciąż dziękuję opatrzności, że lato się skończyło. 8)
bonsai

Spamowa wyspa

przez Sigrun 08 paź 2015, 17:01
Czesc :)

Płatek no widzisz, nie bylo tak zle :) super :)

Ja jutro ostatni dzien... I urlop :yeah:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez Sigrun 08 paź 2015, 17:02
amelia83, :** dobrze ze juz lepiej :)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 paź 2015, 17:09
mirunia, :D No tak, dzisiaj z fotografią za pan brat... Ale znów będzie się trzeba udzielac towarzysko. Wrócę wyczerpana. Plus taki, że w mojej okolicy, więc na piechtę idę, jedno wyzwanie i lęk mniej.
Ja myślę, że z pewnymi dolegliwościami trzeba się pogodzic. Moja terapeutka tak stara się mnie nastawic, że dawne życie se ne wrati. :bezradny:

bonsai, Ja już w czapce paraduję ( mojej pięknej nowej ;) ), a rękawiczki czekają tylko na sygnał... A Ty kalesonki masz już w pogotowiu? 8)

JERZY62, No zmagamy się, ale co zrobic... Trochę na Spamowej pojęczę, a potem kolejny dzień staram się przeżyc jak najlepiej... :bezradny:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 paź 2015, 17:12
Sigrun, Hej!***** Aż ja jestem cała ekstatyczna i Ci odliczam czas... :lol: Na jak długo jedziecie?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 08 paź 2015, 17:12
Cześć. Chyba się jeszcze dzisiaj nie witałem.

Spamowa wyspa

przez Sigrun 08 paź 2015, 17:26
kosmostrada, fajnue Ci.. Fotografia to fajna sprawa :)))

Hihi... Nie wiem na ile...zobaczymy kiedy nas rodzice wyrzuca ;) a tak serio zobaczymy... Bo chcemy spedzic troche czasu z rodzina no i troche znajomych poodwiedzac...grafik napueyy jak uj :mrgreen:

Sortuj wg