Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Mag14 01 wrz 2015, 16:30
Bonsai, jak byś pomyślał, że po deszczu się robi chłodniej, to byś uwierzył, że jutro będzie te ponad 20 dychy stopni :mrgreen:
Nawet mniej, według urządzeń pokazujących temperatury itd. Zależy gdzie.

Spamowa wyspa

przez bonsai 01 wrz 2015, 16:34
Mag14, 20 dychy, to wychodzi tak z 200 stopni, więc ja podziękuję. Deszcze nie przynoszą zawsze ochłodzenia, liczą się masy powietrza, które zalegają nad danym terenem, kierunek wiatru itp. No i tutaj w ogóle nie zapowiada się na deszcz, ale jak wspominałem, czekam i wypatruję.
bonsai

Spamowa wyspa

przez Mag14 01 wrz 2015, 16:41
Miało być 2 dychy hy hy hy. Beret znów ryje, oby jutro czegoś na przypale nie zrobić :twisted: :mrgreen:
Raczej jestem opanowany od wielu dni.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez filip133 01 wrz 2015, 16:46
Aurora88 napisał(a):filip133, jaką książkę? :) miłego czytania.

"Głód" - 32 tom Sagi o Ludziach Lodu :) Dziękuję :)

kosmostrada napisał(a):cyklopka, Trzymam kciuki za Twoje pierwsze lekcje, czekam z niecierpliwością na soczystą relację. Pfff pewnie że dasz sobie radę...

Popieram! :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 wrz 2015, 16:47
cyklopka, nooo chyba tak:D bo to ten wiek:D
Kochana czyli najgorzej to nie bylo wiec praca moze bedzie akurat!

bonsai, tulaj mnie , tulaj bo ja juz umieram z choroby i z upalu :why: :why: :why:

kosmostrada, Widizsz czyli zlecialo i ogarnelas 1 dzien w pracy :yeah: :yeah: :brawo: :brawo: brawo! Teraz juz z gorki bedzie!

Ja nijaka , zjadlam kisel i kasze manne na wodzie i coz, zas kibel. :bezradny:
Teraz mi sasiadka podala ten lek co polecala acherontia i wzielam dwie tablety ic zekam.

Juz mnie pupa boli :evil: :why:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez bonsai 01 wrz 2015, 16:54
platek rozy, o, nie doczytałem, że działasz od tyłu ostatnimi czasy! Hmm, ale loperamid łykasz, jak rozumiem? Dobry lek opioidowy, ale nie przekracza bariery krew-mózg, więc odlotu nie będzie. Za to zastopowanie powinno nastąpić. ;) Dicoflor 60 jest też niezły, ale to bardziej na uzupełnienie flory bakteryjnej, która pewnie też szwankuje.

No nic, czas zjeść jakiś obiad, skoro jesteśmy w temacie. :roll:
bonsai

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 wrz 2015, 16:57
bonsai, mam wegiel i toninal i forselit i nie mija poki co. nO dramatish , jak nie urok to... w doslownyms lowa znaczeniu.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez bonsai 01 wrz 2015, 17:01
platek rozy, no kurza stopa, co to za zestaw dla dzieci? Przecież na zastopowanie jest loperamid, czyli na przykład stoperan, jak sama nazwa wskazuje, ech.
bonsai

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 wrz 2015, 17:24
bonsai, ale stoperan nie leczy :bezradny: a nie wiem na jakim tle to mam.

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 wrz 2015, 17:31
platek rozy, to prędzej złapałaś jelitówkę, niż nerwówkę! Nie masz temperatury?
Zjedz ryż rozgotowany z marchewką, pij elektrolity i w ogóle nawadniaj się. Jeszcze na noc weź ten toninal i zobaczysz jak jutro będzie.
A kaszę mannę jadłaś na słodko, czy na słono? Nie słodź niczego, raczej sól. Cukier fermentuje i :bezradny: polka rokendrolka.

kosmostrada, no i pierwsze koty za płoty, dzionek w pracy minął i zaczyna się normalne życie.
Obyś dzisiaj się wyspała, to jutro pikuś. :zzz:
Przyszłam o 14 z pracy, szef jest ludzki i puścił nas wcześniej, bo widzi w jakim piekarniku siedzimy, w dodatku dachostrop nad pokojami. :hide:

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 01 wrz 2015, 17:41
bonsai, stoperan i loperamid to nie jedyne leki na biegunkę ;) są lepsze od nich ;)
dwa, doktorku samouku, jeśli biegunka jest na tle bakteryjnym, a nie wiadomo na jakim jest, tym bardziej nie powinno się jej na siłę zatrzymywać, bo inaczej nigdy bakterii się nie pozbędziesz z układu pokarmowego. a jeśli wirusówka to cóż, nie da się też za jednym zamachem, wirusówki zawsze do 3 dni, jeśli się nie polepsza, wtedy do lekarza.

stoperan to se możesz na zatrucia stosować.

platek rozy, tą tanalbine 3 razy dziennie po 2 tabletki tak jak jest w ulotce bierz. po pierwszej dawce może nie zadziałać jeszcze, ale jutro już powinno być lepiej.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez filip133 01 wrz 2015, 17:46
platek rozy napisał(a):Juz mnie pupa boli :evil: :why:

Pomasować ? :D

Haha xD

Spamowa wyspa

przez Sigrun 01 wrz 2015, 17:50
Hej :D

Wlasnie odpoczywamy nad jeziorek :D
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez bonsai 01 wrz 2015, 17:56
acherontia-styx, to rozumiem, że zdiagnozowałaś już platka rozy? Przecież wykończy się kobieta, odwodni, będzie miała awersję do wizyt w pokoju z kółkiem. A jak to coś poważnego, to i tak trzeba by się przejść do lekarza. Czy w drodze do niego też ma nie brać loperamidu, bo przecież jest tyle "lepszych" leków?
bonsai

Sortuj wg