Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Aurora88 13 lip 2015, 23:22
Dobra, już rozumiem różnicę, dzięki ;-) Kosmostrada, namiarów nie potrzebuję bo chodzę na psychoterapię prywatnie, ale do psychiatry właśnie nie, nie muszę. Ja płacę 150 zł za dwugodzinną rozmowę... Bolałoby mnie gdybym musiała tyle dać za 15minut rozmowy xD Oj ja jestem bardzo oszczędna.

Lusesita, mam nadzieję że znajdziesz coś przyjemnego za trochę większą stawkę, 5,5 za godzinę to jakaś kpina, to jest najgorsze że często męcząca praca jest za takie grosze :(
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 lip 2015, 23:30
Jutro wypiszę uczennicy dyplom ukończenia kursu, bo to że pracujemy w warunkach domowych nie znaczy, że nie pracujemy full profesjonalnie, a potem jej każę słuchać mojego ulubionego zespołu, teksty już skopiowane, mp3 zgrane.

Zdrzemnęłam się po południu, więc teraz będę grać w grę. Śniło mi się, że jechałam z kolegą windą, ale byliśmy tacy lekcy, że trochę wpadaliśmy na zmianę w stan nieważkości, był to jakiś dom towarowy i pomagałam mu wybrać ozdoby na tort, którym chciał uraczyć swoich znajomych.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 lip 2015, 09:45
mirunia trzymam kciukiz eby odstawianie przebiegalo bez problemow :great: :great: :great:

Witajcie :*********
Ja wstalam okolo 2 z bolem zoladka ale takim nerwowym , juz sie wybudzam w takich godzinach w jakich imprezy lub awantury na dole sie zaczynaja.
Na dzis nie mam za wiele planow.Niestety , dobija mnie teraz fakt ze nie mamz adnej bliskiej kolezank i do ktorej moge wyskoczyc na ploty i herbate---jedna w innym miescie , druga w innym kraju :bezradny: :bezradny: :bezradny: a ja takich wyjsc potrzebuje.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez high 14 lip 2015, 10:18
Witajcie ;)
A mnie udało się dziś wstać wcześniej, czyli o 9, poszedłem na zakupy na targ i do apteki, pokupowałem zieleninki dla zwierzaków :D

platek rozy, mi z kolei brakuje starej ekipy z którą się spotykaliśmy żeby chociażby popić... Rozleciało się wszystko :(
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 lip 2015, 10:41
Dzień dobry!!!

Udało mi się po tradycyjnym przebudzeniu znowu poleżeć, podrzemać, więc nareszcie odczuwam urlop, wakacje, bo wstałam o 9tej. Nie żeby zaraz w świetnym stanie, świeża rześka i pełna energii, ale postanowiłam to konsekwentnie ignorować. Poszłam z psem, psiak mnie zbajerował na dłuższy spacer. Pogoda tradycyjnie dziwna, jak zaświeci słoneczko to nawet gorąco, nie wiadomo jak się ubrać. Człowiek musiałby w trakcie spaceru kilka razy się przebierać. Jak bluzę można zdjąć, to już legginsy niekoniecznie... ;)
Idę dziś do fryzjera, stąd zapewne niepokój, a to przecież calkiem fajny punkt programu - będę piękna, bez odrostów, no i pogadam sobie trochę.
Dzisiaj w Gdyni koncert Dianne Reeves. Niestety monsz idzie sam, bo ja jeszcze nie jestem gotowa... :why: Może powinnam podjąć wyzwanie, ale jestem w jako takim stanie ot tak niedawna, że bojam się, że to jednak zbyt ciężki kaliber... No trudno, nie ma co się dołować. Jeszcze przede mną wiele imprez.

platek rozy, Ściskam Kochana!!!******

high, Heloł!

Miłego dnia !!!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 lip 2015, 14:34
kosmostrada, Hey Slonce:********* u mnie pogoda w kratke , co chwile pada i slonce .
Kolorek ten sam robisz u fryzjerki???
A co do koncertu to bardzo ladnie sobie tlumaczysz , powolutku malymi kroczkami , byle do przodu ale bez spinki.

ja wlasnie po obiedzie --- kotlety z kalafiora doprawione curry i kolendra pyszne :105: :105:

Obrazek

high, a czemu rozpadlo? kazdy juz inne obowiazki i zycie ma?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez high 14 lip 2015, 14:48
platek rozy, w tej ekipie były osoby które chodziły razem do liceum, więc kiedy skończyła się szkoła to i raczej znajomości... do tego jakieś konflikty... no i w tej grupie była moja była.
Teraz utrzymuję stały kontakt z 1-2 osobami z tamtej ekipy.

Ja jeszcze przed obiadkiem, a co to za dodatek w śmietance? :D

Fluoxetinum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 lip 2015, 14:51
high, a rozumiem , ja tez juz mam nikly kontakt z ludzmi ze studiow :bezradny: tak to bywa konczy sie jakis etap w zyciu i zaczyna nowy z nowymi znajomosciami.

A to pomidorki w jogurcie naturalnym z dodatkiem miety i szczypioru :D

Lece na rehabilitacje , juz ostatnie mam .
Do pozniej :papa:

Spamowa wyspa

przez high 14 lip 2015, 14:56
Akurat ze mną nie chodzili do liceum, tylko z moją przyjaciółką :D Ale prawda, jakiś etap się skończył, teraz studia... ;)
Do później do później ;)

Fluoxetinum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 14 lip 2015, 15:15
Ja dopiero teraz zaczynam wierzyć, że mam prawo przynależeć do każdej paczki, do jakiej chcę i nie muszę czekać na pisemne zaproszenie, tylko mogę się z nimi umawiać, albo nawet sama organizować spotkania.

Wróciłam od dziewczynki, dałam jej dyplom, piękny wyszedł, bo wydrukowałam fajną czcionką na ozdobnym papierze. Dostałam wielkie pudło merci, z czego nie jestem uradowana, bo raz, że nie mogę mleka, a dwa, że nigdy to nie były moje ulubione praliny. Wolałabym dostać krewetki.

I dzisiaj jeszcze jedna klientka zanim pójdzie na urlop, ale mam jeszcze chwilę czasu, więc wracam do grania.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez high 14 lip 2015, 17:00
kosmostrada, wczoraj pytałaś sie jakie mam ptaszki, oto one:
Wiem że jakość nie najlepsza :D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Fluoxetinum

Spamowa wyspa

przez Aurora88 14 lip 2015, 17:23
Jakie śliczne stworzonka! Piękne są :)

Płatek róży, ale mi narobiłaś smaka, co prawda ostatnie 3 dni jadłam pieczone kalafiory, ale dopiero teraz się biorę za gotowanie i wszystko wygląda apetycznie... ^^

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 14 lip 2015, 17:25
Znalazłam inna prace za 20zł za godzine. sprzatanie gabinetu stomatologicznego. jutro jade obadać temat :smile:
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Aurora88 14 lip 2015, 18:36
Lusesita, wspaniale! Żebyś ją dostała i żeby okazała się fajna ;)

Sortuj wg