Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez high 10 lip 2015, 17:23
No i postanowiłem pojechać na ten rower, spakowałem wszystko, aparat i idę do piwnicy... Wyciągam rower... a tu brak powietrza!! :x
Ostatnio przejechałem 40km pewnie coś się stało pod koniec trasy i dopiero teraz uleciało powietrze, choć dziura w dętce spora
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Spamowa wyspa

przez mirunia 10 lip 2015, 17:47
Muszę się Wam pochwalić Dziewczynki! :D :yeah:

Odebrałam dzisiaj przesyłkę kurierem z kosmetykami Yves Rocher. Zamówiłam wodę toaletową Naturelle Osmanthus i perfumowany żel pod prysznic też tej samej nazwy. Dodatkowo w gratisie dostałam perfumki Quelques Notes d`Amour 30ml i krem na dzień Elixir7,9 -50ml rewitalizujący. :yeah: :yeah: :yeah:
Już się popsikałam perfumami, a w zasadzie wodą perfumowaną (Eau de Perfum) i ma bardzo przyjemny, ciepły zapach na bazie róży damasceńskiej i drzewa gwajakowego oraz żywicy benzoesowej.
No i jestem happy z takiej przesyłki, a wszystko za 124zł. :yeah:
Dorzucili jeszcze dwie próbki perfum na nową ofertę, ale na razie stop! :D

Dobrze, że znowu weekend, jutro czeka mnie sprzątanie i zakupy, może mały spacer?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 lip 2015, 18:20
mirunia, o super ! :great: :great: a skladalas przez ich stronke?
Pojde niuchnac te perfumki bo mam Yves rochera kolo decathlona :D slyszalam wlasnie juz od kilku dziewczyn ze zapach sliczny. :105: a ten drugi Kochana jaki???

Ja wlasnie sobie odpoczywam , dzis mialam niefajne zdarzenie na rehabilitacji , przyszla pani ktora zapalcila do reki jednej z pan rehabilitantek zeby zrobila jej zabieg prywatnie a nie ma w ogole tam takiej opcji bo jest to tylko osrodek na NFZ i ta pani przyszla i chciala mi skrocic zabieg magnetronic :shock: :shock: :shock: mimo ze siedzialam dopiero 8 minut z 15 ktore powinnam miec.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 10 lip 2015, 18:43
platek rozy, tak Kochana, zamawiałam przez ich stronę, przysłali mi reklamę na maila i tam sobie wybrałam.

A drugi zapach to woda toaletowa, duża flacha 75ml - Naturelle Osmanthus. Kwiat nuty jaśminu sambac, naturalny akord osmantusa oraz świeżość cytryny. Elegancji kompozycji nadaje cedr. O takim samym zapachu jest żel pod prysznic.
A tych dwóch próbek jeszcze nie rozpakowałam, jakaś zielona herbata i też cedr z cytryną.

Nieładnie Cię załatwiła ta fizykoterapeutka skracając Twój czas zabiegu. Tak się nie robi, to była normalna prywata w NFZ.
Kończysz już zabiegi, czy jeszcze przyszły tydzień?
Ostatnio edytowano 10 lip 2015, 18:47 przez mirunia, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 10 lip 2015, 18:44
Mirunia a to przyjemna niespodzianka :yeah:
Ja utopiłam pieniądze w CK ONE Summer... Zapach w sumie ładny, ale czuć go co najwyżej 20-30 minut :bezradny: Też pójdę niuchnąć ten o którym piszesz ;-)

Na spacerku byłam. Wiatrzysko okrutne, ale w sumie ciepło i przyjemnie było się przewietrzyć ;)
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 lip 2015, 18:50
mirunia, a to taka swieza na lato wydaje sie ta druga woda:) ja mialam kiedys , pare lat temu Naturelle ta wode podstawowa , dostalam od owczesniej tesciowej i cale lato uzywalam , delikatna byla .
Super sobie zafundowalas radoche :yeah: :yeah:

Kochana nie dalam sie wyrzucic z magnetronica i powoedzialam ze mam nastawiony na 15 minut i tyle bede siedziala bo czekalam na zabiegi ponad 4 miesiace i mi sie naleza. I nie zeszlam .Tyle ze sie roztrzeslam bo to niemila sytuacja :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 lip 2015, 18:53
Zalatana23, Kochana a bo CK One ----ki to takie wszystkie sa ulotne.

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 10 lip 2015, 19:02
płatku a widzisz, nie wiedziałam... Nigdy ich nie używałam, buteleczka mnie zauroczyła i po psiknięciu też wydały się OK.
Nie mam kasy na kolejne, ale zastanawiam się czy nie kupić próbki 10-15ml.
Znalazłam taką stronę - odlewki perfum.
Niby oryginalne. Zamawiał ktoś tam?
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 10 lip 2015, 19:04

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 lip 2015, 19:09
Zalatana23, nie kupowalam ale zamawialam z dziewczynami na Wizazu i tam wlasnie sa rozbierane flachony perfum na mili , czesto jak jeszcze mialam stala prace to dolaczalam sie do rozbiorki i kupowalam wlasnie po kilkanascie mili :) Polece Ci jeszcze e glamour tam maja sporo zapachow ktore sa niedrogie a oryginalne. Np te gwiazdorskie , amerykanskie mozna u nich z a grosze kupic a sa zazwyczaj mocne i z ogonem :) np sarah essika Parker "Lovely " sliczny i mocny.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 lip 2015, 19:17
Zalatana23, ja sie czaje na Kardashianke gold i sobie kupie jak bede miala wiecej kasy bo zapach cudny .
Tylko wieksza pojemnosc bym chciala :105:

http://www.e-glamour.pl/product-pol-558 ... ester.html

Spamowa wyspa

przez mirunia 10 lip 2015, 19:29
platek rozy, tak, ta Naturelle Osmanthus jest taka delikatna na lato, ale bardzo ciekawa przez tą nutę cedru.
Te mocniejsze ....d`Amour bardziej wyjściowe, na wieczór.
Poniuchajcie je sobie w sklepie. :D

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 10 lip 2015, 19:36
Płatku na Wizaż zaglądam, muszę sprawdzić :mrgreen:
A te Kim Kardashian to bardziej na lato czy na zimę?

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 10 lip 2015, 19:38
Ja mam perfumy o zapachu wanilii a bardzo lubie opium :yeah:
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Sortuj wg