Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 cze 2015, 08:47
Dzień dobry, to znowu ja! ;)

Dziś o trzeciej w nocy, lęk mnie obudził, zamuł od procha trzymał, a telepało i nie mogłam zasnąc z powrotem. W desperacji zrobiłam sobie relaksację, no i ok. czwartej udało mi się przysnąc. Niestety o 5.30 znów to samo. No więc tradycyjnie palę, snuję się i zastanawiam się, jak to wyrobic. Byłam na krótkim spacerze z psem i jako pierwszy klient po bułki w spożywczaku, umyłam głowę, nastawiłam pralkę, po kawałku jem banana i to by było na tyle, na co siły zebrałam.
Plan na dziś minimalistyczny - wytrzymac do czasu wyjścia do roboty, do tej pracy pójśc i jeszcze tam dac radę. A potem się zobaczy.
Na dworzu z rana było przyjemnie, nawet musnęło mnie słoneczko, ale teraz chmurzyska. Podobno tzw. pogoda ma byc od czwartku, co znaczy gorunc, więc cieszę się z tego, co jest dzisiaj.

Miłego dnia Wszystkim!!!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 cze 2015, 09:05
kosmostrada, Oj Slonce:********* przykro mi , myslalam ze pospisz jednak.
Przekleta choroba!Trzymam kciukaski zebys sie ladnie w ciagu dnia rozkrecila ale tak na spokojnie i zeby lęk minal.

Ja do Madzi dzis , pogod a wstretna.

Milego dzionka Wam zycze!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 cze 2015, 09:17
platek rozy, witaj Kochana!***** Dzięki za kciukasy! Nie wiem skąd siłę biorę, może z tego forum?
Bardzo chciałabym spokojnego popołudnia, poleżałabym z książką, bo brzuchas boli od @ - takie bardzo proste i przyziemne marzenie.
Dobrego dzionka Kochana, może rozpogodzi się na tyle, że z Madzią na spacerek wyjdziesz.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 29 cze 2015, 09:22
Cześć kochani i u mnie dziś słabo,od rana lęk i odrealnienie. Mimo wszystko byłam na zakupach i lecę do pracy. Strasznie mi szumi w uszach,nie mogę normalnie oddychać(albo mi się tak wydaje). Oby przetrwać jakoś ten dzień...od środy mam wolne,jeszcze nie wiem ile
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez JERZY62 29 cze 2015, 09:23
Witam wszystkich :papa:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 cze 2015, 10:03
Dzień dobry lękowcom! :papa: Trzymam za Was kciuki!!!

Wczoraj niespodzianie miałam wyjazd za miasto na działkowy piknik z kiełbaskami. Ledwo zjadłam zupę w domu i miałam telefon, że zabierają mnie na zieloną trawkę. Było nas dużo, łącznie z dziećmi i psem!
Ale było fajnie, pogoda sprzyjała, bo nie za gorąco, ani za chłodno. Spędziłam dzionek pod chmurkami, przy ognisku i z kiełbaskami na patykach. Grilla nie robiono, bo miała być atrakcja ogniskowa dla dzieci. :D
Wróciłam dość późno i prosto do wanny i łóżka. :D

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 29 cze 2015, 10:32
mirunia-zazdroszczę Ci super dnia :)

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 cze 2015, 11:38
PannaNatalia, no, fajną niedzielę miałam i takie zdrowe zmęczenie! :D
Trzymaj się Natalio i nie dawaj się lękom...

Musiałam szybko zakończyć poprzedniego posta, bo z szefową trzeba było wyjść służbowo... dopiero wróciłam i ledwo zdążyłyśmy wejść do budynku i lunęło, a byłyśmy bez parasolek!

kosmostrada, Kochana **** życzę Ci, żebyś nareszcie wyspała się jednym ciągiem w nocy, bo to mordęga takie spanie na raty po 2 godz. Wiem, sama tak miałam na jesieni, a najczęściej to nie spałam w ogóle, tylko leżałam zamroczona lekami, a sen nie przychodził.
A na drugi dzień człowiek nie dożycia.
Zapytaj swojego dr czy mirtazapina nie byłaby dobra dla Ciebie? Śpi się po niej super i działa p/lękowo.

platek rozy, u mnie też pogoda do kitu, rozpadało się, ale ponoć mają być upały... też źle!

JERZY1962, cześć Jerzyku!

Spamowa wyspa

przez emilk 29 cze 2015, 11:40
Dzien dobry ;)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
emilk

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 29 cze 2015, 13:30
Witajcie
byłam rano u lekarza rodzinnego przepisała mi euthyrox na tarczyce mam brac jedna tabletke na czczo
byłam tez na poczcie wysłac przesyłke
teraz piore i jak sie wypierze to chyba pojde do biedronki po proszek i inne zakupy
pogoda okey, troche za ciepło
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 cze 2015, 13:30
Znowu przespałam całe rano, chyba po to, żeby nie słyszeć wiertarki z kamienicy obok (jak śpię, to nic nie słyszę). :hide:

Zjadłam prażynki na śniadanie, bo mi nie pozwolono wyjść z domu bez jedzenia :roll: ale nigdzie nie poszłam, bo mi w ostatniej chwili odwołali :mhm:

No to będę grać w grę, bo chcę skończyć wątki wszystkich postaci przez wakacje, potem przejść dodatki i powoli się żegnać z tą grą.

Dzwonili z sekretariatu, że wykopali moje podanie z folderu spam i dyrektor jutro przeczyta :mhm:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez emilk 29 cze 2015, 13:47
Cyklopka w co grasz ? :P
emilk

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 29 cze 2015, 14:26
W końcu lepiej się czuję,była u mnie na chwilę koleżanka,pogadałyśmy troszkę.Jeszcze dwie godziny i do domu.

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez emilk 29 cze 2015, 14:47
Ja dzisiaj strasznie senny,nie wien co moze to zmienic.
emilk

Sortuj wg