Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 27 cze 2015, 14:39
takie tam, Zobojętniale, ale przynajmniej wstałem póki co z łóżka i siedzę tutaj. Dzięki że pytasz.

Zebrec, Nijak, za oknem deszczowo, ale w sumie mnie to cieszy. a Twoja?
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez takie tam 27 cze 2015, 14:39
Sprzątająco. Tobie?
P.S. Przy podpiwku z nieco większą ilością chmielu :smile:
takie tam

Spamowa wyspa

przez Zebrec 27 cze 2015, 14:41
U mnie całkiem przyjemny dzień. W końcu sobota po całym tygodniu pracy i szkoły. ;) Teraz siedzę, słucham muzyki i piję zieloną herbatę. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 cze 2015, 15:02
Heloł ponownie! Ściskam wszystkich!

acherontia-styx, Zgubiłaś kartkę, trudno, ale ciepło mi się zrobiło na serduchu, że o mnie pomyślałaś...

mirunia, to wyślę mensza do apteki, spróbuję ten validol. Jak szalec, to szalec... ;)

Ech buja mnie, słabiuśka jestem i agorafobia rozpędzona... Ale stwierdziłam, że się kurde nie poddam, bo co mi z siedzenia w domu i płakania. Lepiej nie będzie od tego. Mały spacer, potem udało mi się wyczaic mojego syna na regatach ( całego wyścigu nie widziałam, bo stac w miejscu nie mogę , jak mnie trzepie). Potem poszliśmy na slow food festiwal. Pyszności różniste do popróbowania, a ja nic wcisnąc w siebie nie mogę... :why: Ale też mówię - nie!, co tu przejdzie przez przełyk? No i eureka - sushi! Pożarłam sushi i potem lody o smaku szampana i truskawkowe z bazylią.
Tak że czuję się kiepsko, ale mam satysfakcję, bo atrakcje zaliczyłam i nie mam poczucia, że tylko wegetuję. Przyjemnośc z lekka na siłę, ale brawo ja!
Może uda mi się teraz podrzemac.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 27 cze 2015, 15:21
kosmostrada, :brawo:

No i elegancko, zazdroszczę takiej samodyscypliny.
Nie dotrzymałem słowa
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 27 cze 2015, 16:38
W Krakowie dziś rozpoczał sie małopolski piknik lotniczy
lataja nad balkonem samoloty, jest głośno i nieprzyjemnie
byłam w aptece po leki i teraz siedze z laptopem
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 27 cze 2015, 17:20
Babeczki jogurtowe według przepisu Plateczkowej-dzięki kochana!

Kosmostrada-super,że wyszłaś! Trzymaj tak dalej,a napewno będzie lepiej.

Muszę dokończyć sprzątać,wykąpać się i czeka mnie babski wieczór.Tulam Was wszystkich! :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 cze 2015, 17:22
DarkMaster, Dzięki Dark! To nie samodyscyplina, to desperacka walka. Podobnie zareagował mój pies, jak go 3 razy większe od niego bydlę napadło. Leżał przewrócony na ziemi, ale z zębami na wierzchu nie dał sobie do gardła dojśc... ;)
A Ty wyszedłeś gdzieś dzisiaj tlenu zazyc?

Drzemka za mną. Może powinnam przeczekac do wieczora, żeby noc przespac, ale trudno - padłam. Pochmurno, ale cieszę się w sumie, bo chałupy mi nie nagrzewa, a sporo w niej siedzę i miło, że nie jest duszno.
Piję małą kawę, pójdę na ogródek spojrzec jak od wczoraj urosły moje pomidorki ;) , nazbieram mięty na herbatę.

mirunia, Co robisz Kochana? Zakupy zaliczone?

Co porabiacie?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 cze 2015, 17:24
PannaNatalia, Och zrobiłaś te babeczki! :105: Miłego spotkania Kochana, cieszę się, że masz fajnego plana na wieczór!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 27 cze 2015, 18:04
Lusesita Dolores napisał(a):W Krakowie dziś rozpoczał sie małopolski piknik lotniczy
lataja nad balkonem samoloty, jest głośno i nieprzyjemnie
byłam w aptece po leki i teraz siedze z laptopem

Ja widziałam samoloty jak byłam w sklepie, ale ja lubię samoloty. Nawet chciałam stewardessą zostać :cry:

Zebrec, ja dzisiaj podłączałam kablówkę w mieszkaniu, które wynajmuję. Lokatorzy się dobrze sprawują, tylko wariatka z parteru robi problemy. Ogólnie byłam zadowolona, no i zakupy fajne z tatą byłam w Auchanie. Mam piwo gruszkowe z chilli, makaron sojowy (do rosołu) i te, no, płatki jęczmienne i jaglane i będę robić te, no, ciasteczka z masłem orzechowym, ale to chyba nie dzisiaj.

W ogóle taka sytuacja, że sąsiadka chyba 90-letnia się pyta mojej mamy, co mi się z włosami stało. No nie wiedziałam, że taki wzrok przenikliwy. :roll: A już miałam psychikę ustawioną, że w sumie nikogo nie obchodzi jak wyglądam i wyglądam tylko dla siebie, poza tym po lekach przestaję myśleć co inni myślą (czasem przestaję w ogóle myśleć, ale z dwojga złego lepiej w tę stronę). A teraz rzadziej myję, żeby dać włosom i skórze odpocząć od detergentów, potem jak urosną to nie będę musiała tak często myć albo przynajmniej nie taką ilością szamponu :mhm:

Płateczkowa,
Obrazek
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 27 cze 2015, 18:05
kosmostrada, Nie, niestety nie. Znów zaczyna się etap gnębienia. Xanax nie pomógł. idę się położyć...
Nie dotrzymałem słowa
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez mirunia 27 cze 2015, 18:07
kosmostrada, wyspałaś się Kochana?
Fajnie, że zaliczyłaś te regaty... na przekór temu, co się w środku z człowiekiem dzieje! :great: Siedzenie w chałupie dobre, ale do czasu, trza z niej wychodzić ile się da. No i jedzonko Ci weszło chociaż troszkę.

A ja też byłam po obiedzie na spacerku nad rzeką, wyciągnęłam koleżankę z pieleszy domowych i poszłyśmy na bulwar poza miasto. Fajnie się tam spaceruje w ciszy, bez spalin, z widokiem na wodę i zieleń. Troszkę nam wiało od rzeki, ale ciepłym wiaterkiem.
Niedawno wróciłam i poleciałam jeszcze do sąsiadki podlać kwiaty na balkonie, dzisiaj wraca... niech nie myśli, że nie podlewałam ;) ;)
A tera siedzę z herbatką i słucham Secret Garden na YT... piękna, spokojna, nastrojowa muzyka, niektóre utwory celtyckie... miodzio!

Spamowa wyspa

przez cyklopka 27 cze 2015, 18:13
kosmostrada, przyjemność na siłę? Jak mawiają za oceanem
Obrazek
:angel:

DarkMaster, xanax to raczej skłania do posiedzenia, niż czegokolwiek innego :mhm:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 cze 2015, 19:20
DarkMaster, Przykro mi, spróbuj jutro jednak wyjśc, obrazki w głowie pozmieniac, to dobrze robi, wiem, co mówię... tulam, ale kopię w tyłek, żebyś wylazł.

mirunia, Troszkę odpoczęłam, noc ciut odespałam, lepiej się czuję.
Cudowny spacer miałaś. :105: Ja tak marzę, że w wakacje będzie można mnie wywieźc gdzieś z dala od ludzkich tłumów, w naturę, ciszę... Też zaraz herbatkę sobie zrobię z mojej świeżej mięty i posłucham muzyczki.
Validol kupiony, wypróbuję na noc, narzekałam na tą piątą, ale jednak koszmar wybudzic się po 3 godzinach snu.

cyklopka, starsze sąsiadki to z reguły sokole oko mają... Mnie przyuważyły w ubiegłym roku jak tak bardzo schudłam, dopytując się, czy aby anoreksji nie mam... :hide:

Byłam jeszcze rzutem na taśmę na spacerze i kolejnych lodach (dobrze wchodzą). Teraz chłopaków wysłałam po żarcie dla psa i odsapuję.
S. Beckett

Sortuj wg